آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۰۰:۱۰
منبع: تسنیم
دسته: سیاسی
کد خبر: 17787032
سلیمی: ترمیم تیم اقتصادی دولت مطالبه اصلی نمایندگان از رئیس‌جمهور است
سلیمی: ترمیم تیم اقتصادی دولت مطالبه اصلی نمایندگان از رئیس‌جمهور است
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس گفت: ترمیم تیم اقتصادی دولت مطالبه اصلی نمایندگان از رئیس‌جمهور است.
به اشتراک بگذارید:

اصغر سلیمی نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه عملکرد تیم اقتصادی دولت چندان مثبت نبوده و باعث ایجاد التهاب در بازار و نگرانی مردم شده است، اظهار داشت:  ترمیم کابینه و تیم اقتصادی دولت، اثرات روانی خوبی بر جامعه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

نماینده مجلس: تیم اقتصادی دولت باید متناسب با شرایط جنگ اقتصادی باشد

وی با بیان اینکه ترمیم تیم اقتصادی کابینه یکی از مطالبات اصلی وکلای ملت از رئیس‌جمهور است، افزود: اگر به هر دلیل آقای روحانی به جمع‌بندی درباره ترمیم کابینه به ویژه تیم اقتصادی نرسد، قطعا باید منتظر اقدام نمایندگان در این موضوع بود.

نماینده مردم سمیرم در مجلس، در همین راستا ادامه داد: نمایندگان از ابزار‌های قوه مقننه برای ترمیم جزئی و کلی کابینه برای پاسخگو کردن نظام اجرایی کشور استفاده می‌کنند.

سلیمی با تاکید بر اینکه تیم اقتصادی کابینه دولت چندان منسجم و یک دست نیست و نگرش‌های مختلفی نسبت به مسائل اقتصادی کشور دارند، تصریح کرد: با توجه به شرایط فعلی اقتصادی، باید یک تیم اقتصادی بر سرکار بیاید که با برنامه‌های عملیاتی و کارآمد بتواند اقتصاد کشور را از شرایط کنونی خارج کند.

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس با ابراز اینکه برنامه‌های تیم اقتصادی دولت پاسخگوی نیازهای اقتصادی کشور نیست، اظهار داشت: هماهنگی دیدگاه‌های اقتصادی دولت امری ضروریست که این هماهنگی سبب انسجام در رویکرد تیم اقتصادی دولت می‌شود.

انتهای‌پیام/

R1385/P1361/S1,15/CT1
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار