آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۰۹:۳۲
منبع: شبستان
دسته:
کد خبر: 17791551
کانون شهید گل محمدی اراک میزبان خادمین رضوی (ع)
کانون شهید گل محمدی اراک میزبان خادمین رضوی (ع)
کانون فرهنگی هنری شهید احمدگل محمدی مسجد صاحب الامر (عج) میزبان خادمین و پرچم متبرک رضوی (ع) می‌شود.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاری شبستان از اراک، کانون فرهنگی هنری شهید احمدگل محمدی مسجد صاحب الامر(عج) چهارشنبه ساعت 20  همزمان با ورود پرچم سبز رضوی میزبان خادمان امام رضا(ع) است و ساکنین کوی صالح آباد اراک با حضور در این مراسم معنوی با تبرک جستن از هشتمین امام شیعیان علی بن موسی الرضا(ع) دل های خود را آغشته به نور رضوی می کنند.

 

مراسم استقبال از کاروان خادمین و پرچم حرم مطهرامام رضا(ع) از مقابل درب مسجد حضرت صاحب الامر(عج) برگزار و مراسم جشن دهه کرامت همزمان با نماز مغرب و عشاء با مولودیه خوانی و نوای گرم حاج حسین نیمه وری و حاج ابوالفضل ربیعی ادامه می یابد، ارادتمندان و دوستداران اهل بیت(ع) در این مراسم از مداحی خادمین حرم امام رضا(ع) نیز بهره مند خواهند شد.

 

کانون فرهنگی هنری شهید گل محمدی از عموم مردم شهید پرور شهر اراک، خانواده های معظم شهداء و ساکنین کوی صالح آباد دعوت کرد تا ضمن شرکت در مراسم جشن دهه کرامت از پرچم متبرک رضوی تبرک بجویند.

 

امسال یازدهمین سالی است که خادمین حرم امام رضا(ع) در جشن های زیر سایه خورشید همراه با پرچم آن امام همام کل استان های کشور را پوشش می دهند، خادمین حرم رضوی(ع) در سفر به استان مرکزی با به اهتزاز درآوردن پرچم متبرک، فضای استان آفتاب را با برگزاری آیین هایی معنوی همزمان با دهه کرامت عطرآگین می کنند.

 

 

پایان پیام/ 87
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار