آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۰۹:۳۳
منبع: تسنیم
دسته: اجتماعی
کد خبر: 17791572
همایش بازرسی و ارتقای سلامت اداری خراسان‌شمالی به‌روایت تصویر
همایش بازرسی و ارتقای سلامت اداری خراسان‌شمالی به‌روایت تصویر
همایش بازرسی و ارتقای سلامت اداری خراسان شمالی با حضور معاون سازمان بازرسی کل کشور، مقامات استانی و مدیران کل دستگاه‌های اداری استان در خراسان شمالی آغاز به کار کرد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد٬ همایش بازرسی و ارتقای سلامت اداری خراسان شمالی با حضور معاون سازمان بازرسی کل کشور٬ مقامات استانی و مدیران کل دستگاه‌های اداری استان در خراسان شمالی آغاز به کار کرد.

علی فرهادی معاون سازمان بازرسی کل کشور در این همایش اظهار داشت: هر مدیریتی عمر محدودی دارد که امیدواریم با دستورات اخلاقی منتقل شده به نسل ما بتوانیم خدمتگزاران و مدیران پاکدستی باشیم اما بازهم باید در مجموعه کاری خود مراقبت‌های لازم را اعمال کرد.

وی افزود: خروجی برگزاری همایش‌های ارتقای سلامت باید تذکر بیشتر به مدیران و کارکنان برای خدمت بهتر به مردم باشد اما آن چه به عنوان پایه بازرسی مد نظر بوده شامل مسائل اخلاقی، مذهبی و تذکرات دینی است که لازمه آن توجه به خودمان و تذکر به نفس است.

فرهادی با بیان این که خدمت باید صادقانه و پرتلاش باشد، تصریح کرد: به عنوان کارگزار نظام اسلامی باید مدیریت صحیح را در رفتار و عملکرد خود نشان دهیم و هرچند نقص‌هایی در اجرای قانون وجود دارد اما می توان با برگزاری چنین همایش‌هایی آن را برطرف کرد.

وی بیان کرد: در حوزه حقوق عمومی تعارف داریم، یعنی به شکل قاطع عمل نمی کنیم؛ به‌ویژه برای کسانی که فرار مالیاتی دارند و این در حالیست که باید توجه بیشتری به سرمایه‌های کشور مبذول شود که تنها با هماهنگی و هم‌افزایی در عمل می‌توانیم شاهد افزایش توان علمی مدیران باشیم.

فرهادی تصریح کرد: رسیدگی به جرائم اقتصادی و مالیاتی روش و فن خاصی را می طلبد  و مردم از ما انتظار دارند که مدیرانی سالم در دستگاه های اجرایی گمارده شوند.

بازرس کل استان و دبیر این همایش نیز گفت: باید بدانیم که با بروز و ظهور فساد در هر مرحله از نظام اجرایی، اداری و حاکمیت سرمایه های اجتماعی ازبین می‌رود و اعتماد، اقتدار و اعتقاد تباه می‌شود.

انتهای پیام/ ز

R7719/P41362/S6,55/CT8
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار