آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۰۹:۳۳
دسته: استان ها
کد خبر: 17791577
فینال مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای پایان نامه (3mt) برگزار می‌شود
فینال مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای پایان نامه (3mt) برگزار می‌شود
فینال مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای پایان نامه (3mt)، همزمان با آیین اختتامیه هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی، چهارشنبه 3 مرداد در دانشگاه بوعلی سینا استان همدان برگزار می‌شود.
به اشتراک بگذارید:

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، دراین دوره از جشنواره، 905 عنوان پایان نامه به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که از این تعداد، 473 عنوان در بخش اصلی و 125 عنوان در بخش ویژه و 46 عنوان پایان نامه در بخش جنبی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

در بخش جنبی جشنواره برای دومین بار مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای پایان نامه برگزار می شود که مرحله مقدماتی این مسابقات در 9 واحد جهاد دانشگاهی و 7 استان کشور برگزار شد. از 300 دانشجوی شرکت‌کننده در مرحله مقدماتی24 نفر برگزیده شدند و به مرحله نیمه‌نهایی راه پیدا کردند. مرحله نیمه نهایی این مسابقات اسفندماه گذشته در تهران برگزار شد که از این میان 4 نفر به مرحله نهایی راه یافتند، این نفرات همزمان با مراسم اختتامیه جشنواره در مرحله فینال با هم رقابت می کنند.

این جشنواره از سوی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه امام صادق(ع)، پزوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جهاددانشگاهی واحد استان قزوین و به میزبانی جهاددانشگاهی واحد استان همدان برگزار می‌شود.

یادآور می شود، هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی چهارشنبه 3 مردادماه ساعت 9:30 تا 12:30 در دانشگاه بوعلی سینای همدان تالار شهید چمران برگزار می شود.

 

 

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار