آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۰۹:۳۶
منبع: ایرنا
دسته: اجتماعی
کد خبر: 17791675
ادامه رگبارها در شمال و جنوب شرق کشور
ادامه رگبارها در شمال و جنوب شرق کشور
تهران - ایرنا - مدیرکل پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: طی امروز و فردا رگبار و بارش پراکنده در شمال و جنوب شرق کشور ادامه دارد.
به اشتراک بگذارید:

مسعود حقیقت روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار علمی ایرنا افزود: دیروز و امروز صبح بارندگی های خوبی در شمال و جنوب شرق کشور شاهد بودیم و پیش بینی می شود همچنان ادامه داشته باشد.
وی اظهار داشت: طی دو تا سه روز آینده شمال غرب، استان های ساحلی کشور ، خراسان شمالی ، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز مرکزی در ساعات بعد ازظهر و اوایل شب و در جنوب سیستان و بلوچستان ، شرق و شمال هرمزگان ، جنوب کرمان، شرق و جنوب فارس رگبار ، رعد و برق و وزش باد پیش بینی شده است.
حقیقت ادامه داد: روز سه شنبه به غیر از شمال غرب کشور که بارش نخواهد داشت در سایر نقاط ذکر شده بارش همچنان ادامه دارد.
وی گفت: در جنوب غرب کشور به ویژه استان بوشهر و خوزستان احتمال وقوع گرد و خاک وجود دارد و در نوار شرقی کشور همچنان وزش باد پدیده غالب بوده و احتمال وقوع رخداد گرد و خاک وجود دارد.

*** وضعیت هوای تهران/ گرمترین و سردترین نقاط کشور
مدیرکل پایش سازمان هواشناسی کشور اظهار داشت: کمینه دمای امروز صبح تهران بین 25 تا 26 درجه بود ، بیشینه دمای دیروز پایتخت به 40 درجه رسید و امروز نیز در همین شرایط باقی خواهد ماند.
حقیقت گفت: امروز صبح ورزقان در استان آذربایجان شرقی 13 درجه و دیروز شوش در استان خوزستان با 48 درجه سانتی گراد گرمترین نقاط کشور بودند.
علمی 9014**1440

ادامه رگبارها در شمال و جنوب شرق کشور
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار