آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۱۱:۱۶
منبع: تسنیم
دسته: استان ها
کد خبر: 17795475
شهرستان‌های ضعیف در جذب تسهیلات اشتغال در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد
شهرستان‌های ضعیف در جذب تسهیلات اشتغال در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهرستان‌های چرام، کهگیلویه، لنده، باشت و بهمئی در زمینه جذب تسهیلات اشتغال روستایی-عشایری وضعیت مطلوبی ندارند.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، جعفر گوهرگانی در نشست شورای اشتغال کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: فرمانداران باید در زمینه چگونگی ضعف در جذب تسهیلات اشتغال روستایی-عشایری، فراگیر و صندوق توسعه ملی در حوزه خود پاسخگو باشند زیرا هرگونه عملکرد مطلوب و یا ضعیف را ما از فرماندار می‌دانیم.

وی عنوان کرد: عملکرد برخی شهرستان‌ها در زمینه جذب تسهیلات توسعه اشتغال در حوزه‌های مختلف بنا به دلایلی مختلف از جمله نبود سرمایه گذار، عدم تایید توجیه طرح توسط کارشناسان، نبود وثیقه لازم و ...مطلوب نیست و باید در این زمینه چاره‌اندیشی کنند.

گوهرگانی خواستار تلاش و پیگیری مضاعف نمایندگان عالی دولت در شهرستان‌ها برای جذب تسهیلات اشتغال شد و افزود: در صورت نیاز هفته‌ای، دوهفته‌ای و ماهی یکبار نشست شورای اشتغال به پیشنهاد فرمانداران با حضور اعضای شورای اشتغال در شهرستان‌ها برگزار شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: محدودیتی برای جذب تسهیلات اشتغال در شهرستان‌ها نداریم ولی این میزان سهیمه در تمام استان شناور است و باید برای جذب بیشتر تلاش شود.

گوهرگانی تصریح کرد: در زمینه پرداخت تسهیلات به شهرهای زیر 10 هزار نفر تا سقف یک میلیارد تومان از محل تسهیلات توسعه اشتغال روستایی-عشایری محدودیتی نداریم.

عبدالرحیم رحیمی فرماندار گچساران در این نشست گفت: 4 برابر سهیمه اختصاص یافته تسهیلات اشتغال روستایی-عشایری به این شهرستان طرح داریم که برخی به بانک معرفی و برخی آماده معرفی هستند و در این زمینه مشکلی نداریم.

انتهای پیام/م

R41452/P1486/S6,69/CT11
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار