آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۱۱:۱۷
منبع: مهر
دسته: استان ها
کد خبر: 17795494
تمدید تغییر ساعات کاری ادارات در خراسان رضوی تا 15 مردادماه
تمدید تغییر ساعات کاری ادارات در خراسان رضوی تا 15 مردادماه
مشهد-استاندار خراسان رضوی گفت: با توجه به تداوم موج گرما تا 15 مرداد تغییر ساعت کاری ادارات 6: 30 تا 13: 30 خواهد بود
به اشتراک بگذارید:

 به گزارش خبرنگارمهر علی رضا رشیدیان صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت : با توجه به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر تداوم موج گرما در مردادماه در اکثر نقاط استان و تاکید وزیر نیرو بر ضرورت همراهی در مدیریت مصرف برق و آب ، ساعات کاری ادارات همچنان به روال هفته های اخیر در استان از ساعت ۶:۳۰ تا ساعت ۱۳:۳۰ خواهد بود. 

وی افزود:تمدید و تداوم تغییر ساعات کاری شامل ادارات ، بانک ها و مراکز عمومی و موسسات عمومی غیردولتی تا نیمه مردادماه می شود. 

استاندار ادامه داد:پایان ساعت کار اداری برای روزهای پنجشنبه ساعت ۱۲:۳۰ می باشد. 

وی تصریح کرد : ساعات کار بیمارستان ها ، مراکز درمانی ، خدماتی ، امدادرسانی و اورژانس به روال سابق است و زمان فعالیت مهد کودک ها به تناسب ساعات کاری ادارات تنظیم می شود و بر این مبنا از ساعت ۵:۴۵ دقیقه صبح که کودکان را پذیرش می کنند تا ۱۴:۱۵ دقیقه فعال هستند. 

رشیدیان تاکید کرد : به منظور افزایش پایداری شبکه برق سراسری ،مدیران دستگاه ها و نهادها باید با هدف به حداقل رساندن مصرف برق طی ساعات کاری ،تمامی وسایل سرمایشی و روشنایی غیر ضروری را بعد از ساعات کاری از مدار خارج نموده و در صورت لزوم از ظرفیت دیزل ژنراتورهای اضطراری در مجموعه های خود بهره گیرند و بدین منظور باید تمهیدات مورد نیاز فراهم تدبیر شود.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار