آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۱۱:۳۲
منبع: شمانیوز
دسته: اقتصادی
کد خبر: 17796046
معامله 96 هزار کیلووات ساعت برق در بورس انرژی
معامله 96 هزار کیلووات ساعت برق در بورس انرژی
بازار برق بورس انرژی شاهد معامله بیش از چهار هزار قرارداد معادل 96 هزار کیلووات ساعت به ارزش 41 میلیون و 280 هزار ریال بود و نماد بار پایه روزانه مردادماه با قیمت 430 ریال بر کیلووات ساعت معامله شد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش شمانیوز، روز گذشته بیش از چهار هزار قرارداد معادل ۹۶ هزار کیلووات ساعت به ارزش ۴۱ میلیون و ۲۸۰ هزار ریال در بورس انرژی معامله شد.
در بازار سایر اوراق بهادار قابل معامله بورس انرژی و در بازار گواهی‌های سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه‌گذاری پروژه در نماد «پرند» تعداد ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار گواهی از گواهی‌های این صندوق با ارزش بیش از ۱۶ میلیارد و ۷۳۰ میلیون ریال در اولین روز معاملاتی هفته جاری معامله شد. همچنین، در تابلوی قرارداد‌های سلف موازی استاندارد با سررسید یکسال و بیشتر در نماد «سبندر ۹۷۱»، تعداد ۳۵ قرارداد به ارزش بیش از یک میلیارد و دو میلیون ریال مورد معامله قرار گرفت.

بر اساس این گزارش بازار برق بورس انرژی شاهد معامله بیش از چهار هزار قرارداد معادل ۹۶ هزار کیلووات ساعت به ارزش ۴۱ میلیون و ۲۸۰ هزار ریال بود و نماد بار پایه روزانه مردادماه با قیمت ۴۳۰ ریال بر کیلووات ساعت معامله شد.

در آغاز جلسه معاملاتی روز گذشته، نماد‌های بارپیک روزانه، بارپایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه ۲۸، ۲۷ و ۲۹ مرداد ماه ۹۷ و بار پیک هفتگی، بار پایه هفتگی، میان باری هفتگی و کم باری هفتگی ۲۴ شهریور ماه ۹۷ گشایش و نماد‌های بار پیک روزانه، بار پایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه سه مرداد ماه ۹۷ در پایان جلسه معاملاتی متوقف و فرآیند تحویل آن‌ها آغاز شد.
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار