آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۱۵:۲۱
منبع: مهر
دسته: استان ها
کد خبر: 17803891
خدمات دندانپزشکی رایگان به 200 نفر از روستائیان بابکانی ارائه شد
خدمات دندانپزشکی رایگان به 200 نفر از روستائیان بابکانی ارائه شد
یاسوج- سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 200 نفر از مردم روستای امیر آباد بابکان از خدمات دندانپزشکی رایگان بهره مند شدند.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرنگار مهر، کرامت الله زندی قشقایی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در راستای ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی کلینیکهای سیار دندانپزشکی در این روستا مستقر شدند.

وی بیان داشت: با استقرار کلینیکهای سیار دندانپزشکی در روستای امیرآباد، تمامی خدمات دندانپزشکی به صورت رایگان به مردم ارائه شد.

زندی قشقایی اظهار داشت: همچنین با استقرار این کلینیکیها در روستای "نسه" تنگ تامرادی نیز ۱۵۰ نفر از مردم روستا از خدمات دندانپزشکی رایگان برخوردار شدند.

وی افزود: هدف از اجرای این طرح ارتقای سطح بهداشت و درمان در مناطق کمتر برخوردار روستایی و ارائه آموزشهای لازم در راستای افزایش آگاهی برای سلامت بهداشت دهان و دندان است.

زندی قشقایی با بیان اینکه ارائه این طرح در راستای اجرای طرح تحول سلامت انجام می شود، گفت: طرح تحول سلامت گامهای بزرگی در ارتقای سلامت مردم به ویژه نیازمندان و مناطق محروم برداشته است.

وی تصریح کرد: ارائه خدمات درمانی در بیمارستانها با هزینه بسیار اندک بار بزرگی از دوش مردم برداشته و کیفیت خدمات نیز افزایش یافته است.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار