آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۱۹:۱۰
دسته: استان ها
کد خبر: 17809397
چند خبر از استان
چند خبر از استان
مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر درمراسم اختتامیه نمایشنامه خوانی ومونولوگ خوانی از فعالیت 12 گروه نمایشی در این شهرستان خبرداد.
به اشتراک بگذارید:

چند خبر از استانبه گزارش خبرگزاری صداوسیمامرکزهمدان، آقای جمالی زاده گفت: سالانه ۳۵ نمایشنامه صحنه ای و۲۰ نمایشنامه خیابانی توسط هنرمندان ملایری تولید می شود.
در جشنواره شهرستانی نمایشنامه خوانی و مونولوگ خوانی که هفته گذشته در ملایر برگزار شد ۱۷ اثر مونولوگ خوانی و نمایشنامه خوانی با حضور۲۸ هنرمند به روی صحنه رفت.

*****

در مراسمی از نفرات برتر مسابقات فرهنگی، هنری و قرآنی دانش آموزان نمونه فرزندان شهداء و ایثارگر شهرستان رزن تجلیل شد.
در این مراسم رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان رزن با اشاره به عناوین و رتبه های کسب شده توسط فرزندان شهداء وایثارگران این شهرستان گفت: دوازدهمین دوره مسابقات قران کریم درمرحله شهرستانی با حضور ۱۵۰نفربرگزار شد .
آقای مصطفوی افزود: ۲ نفر ازجانبازان شهرستان رزن درمسابقات قران کریم ایثاگران استان حائزرتبه سوم مفاهیم وحفظ ۱۰جزء قرآن شدند.

****

بعد از گذشت ۱۰ سال از شهر شدن آجین، کمتر از پنج درصد ادارات دولتی در این شهر مستقر شدند.
نماینده مردم اسداباد درمجلس در بررسی مشکلات شهرآجین گفت: آاین شهربا جمعیت پنج هزار نفری ۱۰ سال پیش در سال ۸۸ به عنوان دومین شهراسدآباد معرفی شد که به لحاظ توسعه و استقرارادارات دولتی ضعیف است.
آقای رنجبرزاده افزود: شهرآجین در موقعیت جغرافیای خوبی با چشم انداز زیبا قرار دارد که به لحاظ تزریق کم اعتبارات هنوز رنگ و روی شهری به خود نگرفته است.
او گفت: به غیرازبخشداری، شهرداری ونمایندگی شرکت آب و فاضلاب متاسفانه مابقی ادارات و حتی بانکها هم دراین شهر شعبه ندارند و این موجب گله مندی مردم شده است.
شهر آجین درسال ۸۸ به مرکزیت بخش پیرسلمان با ۳۱ روستای تابعه و در مجموع بیش از۱۵ هزار نفر جمعیت در فهرست شهرهای تازه تاسیس کشور قرار گرفت .

*****

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان از فعالیت ۶ گروه جهادی درراستای مرمت و بازسازی وخدمت رسانی به مدارس ومساجد خبر داد.
سرهنگ سیاوشی با بیان اینکه خدمت رسانی به مناطق محروم در کنار مهارت آموزی ، پربارسازی اوقات فراغت و تعالی نفس از اهداف برگزاری اردوهای جهادی دانش آموزی است گفت: بازسازی ، نقاشی ، شعارنویسی ، لوله کشی مدارس و مساجد از جمله فعالیت های بسیجیان به صورت خودجوش و بدون چشم داشت مادی انجام می شود.
تا پایان سال درقالب اردوهای جهادی ، ۲۰ فعالیت خدماتی در مناطق محروم شهرستان تویسرکان اجرا خواهد شد.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار