آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۱۹:۲۲
منبع: اقتصاد
دسته: استان ها
کد خبر: 17809680
13 هزار میلیارد ریال مشوق صادراتی پرداخت می‌شود
13 هزار میلیارد ریال مشوق صادراتی پرداخت می‌شود
رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: 13 هزار میلیارد ریال مشوق صادراتی در راستای کمک به حمل و نقل، حضور در نمایشگاه‌های بین المللی و طرح‌های پژوهشی واحدهای تولیدی پرداخت می‌شود.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سید محمود نوابی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر افزود: با توجه به قرار گیری کشور در شرایط جنگ اقتصادی تولید کنندگان به عنوان افسران و سربازان این جنگ مورد حمایت ویژه قرار می گیرند. 
وی یادآورشد: جمهوری اسلامی ایران طی 40 سال گذشته فراز و نشیب های فراوانی را پشت سر گذاشته و بدون شک در شرایط کنونی نیز به راحتی از پیچ و خم ها عبور خواهد کرد. 
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان اظهار داشت : در این شرایط نیازمند یک اجماع در سطح کلان بودیم که با تدبیر رهبر معظم انقلاب این اجماع ایجاد و ستادی نیز به منظور مقابله با مشکلات ناشی از تحریم ها تشکیل شده است. 
وی گفت: در قالب این ستاد حل موانع و مشکلات فراروی تولید کنندگان نیز بطور جدی مورد توجه قرار گرفته است. 
نوایی با اشاره به فعالیت بیش از 84 هزار بنگاه اقتصادی در کشور ادامه داد: در راستای حمایت از این واحدها روند پرداخت تسهیلات رونق تولید امسال نیز تداوم خواهد داشت. 
رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان یادآورشد: در حوزه تولید بانک‌های عامل نیز باید بیش از گذشته واحدهای تولیدی را همراهی کنند. 
نوایی اظهار داشت: چنانچه حوزه های مانند امور مالیاتی و تامین اجتماعی نیز بخواهند تمام مطالبات وصول نشده سال های گذشته و امسال را لحاظ کنند بدون شک نمی توان از تولید کنندگان امید تولید داشته باشیم. 
وی بیان کرد: براساس ارزیابی های صورت گرفته در چهار ماهه امسال میزان سرمایه گذاری ها در سطح کشور رشد داشته است. 
نوایی در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار داشت: با هدف تشدید برخورد با سوء استفاده کنندگان در حوزه اقتصاد کشور و حمایت از حقوق مصرف کنندگان طرح های بازرسی و نظارتی افزایش یافته است. 
رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان افزود: عمده هدف این بازرسی و نظارت مقابله با عرضه کالاهای ارزان قیمت و بی کیفیت به مصرف کنندگان است.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار