آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۲۰:۱۵
منبع: بسیج
دسته: استان ها
کد خبر: 17836489
رقابت 750 شرکت کننده در 5 رشته ورزشی / بازدید شرکت کنندگان از بیت امام راحل و آثار تاریخی استان
رقابت 750 شرکت کننده در 5 رشته ورزشی / بازدید شرکت کنندگان از بیت امام راحل و آثار تاریخی استان
دبیرجشنواره فرهنگی ورزشی کوثر به رشته‌های ورزشی این مسابقات هم اشاره و افزود: دراین دوره ازمسابقات تعداد 5 رشته ورزشی شامل والیبال، شنا، دارت، آمادگی جسمانی و تیراندازی می‌باشد که 750 شرکت کننده حاضردراین دوره با هم به رقابت خواهند پرداخت.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاري بسيج استان مركزي ؛ سيد كريم فيروزي دبيرجشنواره بيست و سومين دوره مسابقات فرهنگي ورزشي كوثر خانواده هاي نيروي زميني سپاه پاسداران انقلاب اسلامي ، به ميزباني گروه مهندسي 42 قدر درشهرستان اراك با بيان اينكه دراين مسابقات از بيست و پنج استان شركت كننده داريم، گفت : اين مسابقات از تاريخ اول مرداد لغايت سوم مرداد ماه با حضور 750 شركت كننده از 25 استان حضور دارند  تا دراين سه روز به رقابت با هم خواهند پرداخت .   

دبيرجشنواره فرهنگي ورزشي كوثربه رشته هاي ورزشي اين مسابقات هم اشاره و افزود : دراين دوره ازمسابقات تعداد 5 رشته ورزشي شامل واليبال ، شنا ، دارت ، آمادگي جسماني و تيراندازي  مي باشد كه 750 شركت كننده حاضردراين دوره با هم به رقابت خواهند پرداخت.

وي درادامه به حضور 36 يگان از نيروي زميني سپاه هم اشاره و گفت : دراين دوره از مسابقات ورزشي 36 يگان و 750 شركت كننده ازنيروي زميني سپاه پاسداران انقلاب اسلامي شامل خواهران كادر ، خانواده ها و فرزندان شهداء ، جانبازان و ايثارگران حضور دارند كه در اين سه روز به رقابت خواهند پرداخت .

فيروزي به بازديدشركت كنندگان از اماكن فرهنگي و تاريخي استان هم اشاره و افزود : در كنار برگزاري اين مسابقات و در قالب برنامه هاي فرهنگي و اردويي ، برنامه ريزي جهت بازديد از بيت تاريخي امام خميني (ره) بعمل آمده است .

وي همچنين به ديگر برنامه هاي فرهنگي اين دوره از مسابقات هم پرداخت و گفت : بازديد ازبازارتاريخي ، حمام چهار فصل و حيات وحش شهرستان اراك از ديگر برنامه هاي در نظر گرفته شده براي شركت كنندگان اين دوره از مسابقات مي باشد كه با هدف آشنايي با آثار و مكان هاي تاريخي استان مركزي و شهرستان اراك صورت خواهد گرفت .

انتهای پیام/

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار