آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۱۱:۳۲
منبع: انتخاب
دسته: فرهنگی
کد خبر: 18237458
اعلام نامزدهای «کوتاه»، «مستند» و «انیمیشن» جشن خانه سینما
اعلام نامزدهای «کوتاه»، «مستند» و «انیمیشن» جشن خانه سینما
علی نصیریان رییس بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران فهرست نامزدهای بخش‌های کوتاه، مستند و انیمیشن این رویداد را اعلام کرد.
به اشتراک بگذارید:

نامزدهای بخش‌های کوتاه، مستند و انیمیشن بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران اعلام شدند.

به گزارش روابط عمومی خانه سینما، علی نصیریان ـ رییس بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران ـ فهرست نامزدهای بخش‌های کوتاه، مستند و انیمیشن این رویداد را به شرح زیر اعلام کرد:

نامزدهای بهترین فیلم کوتاه:

۱- بچه خور/ محمد کارت

۲-تو هنوز اینجایی/ کتایون پرمر، محمد روحبخش

۳- دریای تلخ/ فاطمه احمدی

۴- گسل/ سهیل امیر شریفی

۵- مثل بچه آدم/ آرین وزیر دفتری

نامزدهای بهترین کارگردانی مستند:

۱- پرسپولیس شیکاگو/ ارد عطارپور

۲- تالان/ محمدصادق دهقانی

۳- دادا سلطنه / هادی احمدی

۴- لوتوس/ محمدرضا وطن‌دوست

۵- ورس/ جواد وطنی

نامزدهای بهترین فیلم مستند:

۱- اسرار دریاچه/ آرمین ایثاریان

۲- خرامان/ طلا آزادروش

۳- در جستجوی فریده/ آزاده موسوی و کورش عطایی

۴- زنبورک در گام مینور/ پیمان فتوت احمدی

۵- مثل اسمم پگاه / سودابه بیضایی و کاوه فرنام

نامزدهای بهترین فیلم انیمیشن:

۱- ایکی/ پرستو کاردگر

۲- بدو رستم بدو/ حسین ملایمی

۳- شب ترسناک لومو/ ساره شفیعی‌پور

۴- روباه/ صادق جوادی

۵- یکی بود، یکی نبود/ مهین جواهریان

لینک کوتاه
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

نامزدهای بخش‌های کوتاه، مستند و انیمیشن بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران اعلام شدند.

به گزارش روابط عمومی خانه سینما، علی نصیریان ـ رییس بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران ـ فهرست نامزدهای بخش‌های کوتاه، مستند و انیمیشن این رویداد را به شرح زیر اعلام کرد:

نامزدهای بهترین فیلم کوتاه:

۱- بچه خور/ محمد کارت

۲-تو هنوز اینجایی/ کتایون پرمر، محمد روحبخش

۳- دریای تلخ/ فاطمه احمدی

۴- گسل/ سهیل امیر شریفی

۵- مثل بچه آدم/ آرین وزیر دفتری

نامزدهای بهترین کارگردانی مستند:

۱- پرسپولیس شیکاگو/ ارد عطارپور

۲- تالان/ محمدصادق دهقانی

۳- دادا سلطنه / هادی احمدی

۴- لوتوس/ محمدرضا وطن‌دوست

۵- ورس/ جواد وطنی

نامزدهای بهترین فیلم مستند:

۱- اسرار دریاچه/ آرمین ایثاریان

۲- خرامان/ طلا آزادروش

۳- در جستجوی فریده/ آزاده موسوی و کورش عطایی

۴- زنبورک در گام مینور/ پیمان فتوت احمدی

۵- مثل اسمم پگاه / سودابه بیضایی و کاوه فرنام

نامزدهای بهترین فیلم انیمیشن:

۱- ایکی/ پرستو کاردگر

۲- بدو رستم بدو/ حسین ملایمی

۳- شب ترسناک لومو/ ساره شفیعی‌پور

۴- روباه/ صادق جوادی

۵- یکی بود، یکی نبود/ مهین جواهریان

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار