آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۰۹:۲۱
منبع: عصر خبر
دسته: سیاسی
کد خبر: 18275209
اخوان: دولت قبل از تقابل با کارگران سودی نکرد دولت. فعلی هم سود نخواهد کرد
اخوان: دولت قبل از تقابل با کارگران سودی نکرد دولت. فعلی هم سود نخواهد کرد
از آن رئیس جمهور محترم درخواست داریم دقت لازم دراین مورد کرده و وزیر کارگری برای ما اتخاب کند که اگر اینکار را نکند کارگران دیگر به دولت اطمینان نمی‌کند.
به اشتراک بگذارید:
عصر خبر- داود اخوان*: چرا وزیر کار استیضاح شد؟ چون ربيعي از جامعه کارگری بود و هست. متاسفانه کسانی با رفتن وزیر کار خواستند بگویند که نمی خواهیم کارگران دنبال خواستهای خودشان باشد درصورتیکه کارگران بیدارند و از بی قانونی بیزارند.

همين جا به ریاست محترم جمهوری.می گويیم اگر وزیر کار جدید از بدنه وزارت کار نباشد. دولت اعتدال در نظر كارگران با دولت قبل فرقي نخواهد داشت همچنان كه دولت قبل از تقابل با كارگران سودي نکرد دولت.فعلی هم سود نخواهد كرد.

کارگران از هر قشر صنف و گروهي همیشه با نظام بوده و هستند ولی کسانی مشاور دولت در امور كارگري شده اند که در حوزه کار وكارگری اطلاعاتي ندارند.

از آن رئيس جمهور محترم درخواست داریم دقت لازم دراین مورد كرده و وزير كارگري براي ما اتخاب كند كه اگر اینکار را نكند کارگران دیگر به دولت اطمینان نمی کند.

مخلص كلام اين كه 'آقای روحانی شما همیشه خودرا یار و یاور کارگر می دانید ازشما می خواهیم به حق حقوق کارگران پافشاری کنید تا کارگران به دولت اطمینان کنند'.

اخوان: دولت قبل از تقابل با كارگران سودي نکرد دولت.فعلی هم سود نخواهد كرد
*نماینده کارگران در هیات‌های حل اختلاف ادارات کار 
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار