آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۱۰:۲۵
دسته: سیاسی
کد خبر: 18277016
تشبیه ایران به سطل زباله توسط خانم بازیگر! + عکس
تشبیه ایران به سطل زباله توسط خانم بازیگر! + عکس
انتشار چنین متنی و به تصویر کشیدن نقشه کشور عزیزمان مانند سطل زباله ایی که ساکنین آن معاش خود را درمیان سطل زباله می‌جویند، تلقی زشت و توهین آمیزی است که نشان می‌دهد خانم همتی نیز مانند بسیاری از سلبریتی‌ها، این روزها مغلوب فضاسازی رسانه‌های مغرض قرار دارند و …
به اشتراک بگذارید:
سرویس فرهنگی شهدای ایران: آناهیتا همتی در تازه ترین پست اینستاگرامی خود، با تشبیه ایران به سطل زباله ، ایران را کشوری در فقر و روبه قحطی توصیف کرد!


تشبیه ایران به سطل زباله توسط خانم بازیگر!+ عکس


بنابر این گزارش، انتشار چنین متنی و به تصویر کشیدن نقشه کشور عزیزمان مانند سطل زباله ایی که ساکنین آن معاش خود را درمیان سطل زباله می جویند، تلقی زشت و توهین آمیزی است که نشان می دهد خانم همتی نیز مانند بسیاری از سلبریتی ها، این روزها مغلوب فضاسازی رسانه های مغرض قرار دارند و با بستن چشمهایشان روی تمام پیشرفت‌ها و اتفاقات خوب کشور، هیچ روزنه ی امیدی برای ایران متصور نیستند و سراسر سیاهی و فقر و بدبختی را پیش روی مردم کشور می بینند. تصویری که قطعا به دور از واقعیت است و نباید انعکاس گرانی های اخیر و بی تدبیری برخی مسئولین اقتصادی کشور با این جحم از سیاه نمایی همراه شود. ازاین رو لارم است هنرمندان مشهور و صاحب تریبون، در بیان مشکلات جامعه و همدردی با درد معیشتی مردم کمی محتاطانه تر عمل کنند.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار