آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۱۱:۲۹
منبع: بهار
دسته: سیاسی
کد خبر: 18279214
حواشی استیضاح نتیجه سوءمدیریت لاریجانی بود
حواشی استیضاح نتیجه سوءمدیریت لاریجانی بود
گروه سیاسی: عضو فراکسیون امید مجلس مطرح کرد: اتهاماتی که در جلسه استیضاح مطرح شد آنقدر گسترده بود که در فضای ملتهب جامعه فعلی می‌توان گفت استیضاح نظام بود، من همانطور که در روز استیضاح هم خطاب به رئیس مجلس با عصبانیت فریاد زدم این موضوع را ناشی از سوءمدیریت رئیس مجلس می‌دانم.
به اشتراک بگذارید:
غلامرضا حیدری در خصوص رفتارهای اخیر نمایندگان در جلسه استیضاح ربیعی و نقش سیاست‌های شورای نگهبان در احراز صلاحیت افراد در اینگونه رفتارها، اظهار داشت: آنچه در روز چهارشنبه در جلسه استیضاح رخ داد، عملا استیضاح دولت و مجلس و شاید هم نظام بود.وی افزود: اتهاماتی که مطرح می‌شد آنقدر گسترده بود که در فضای ملتهب جامعه فعلی می‌توان گفت استیضاح نظام بود، من همانطور که در روز استیضاح هم خطاب به رئیس مجلس با عصبانیت فریاد زدم  و برای اولین بار در مجلس صدای خود را بلند کردم، گفتم این موضوع را ناشی از سومدیریت رئیس مجلس می‌دانم و اگر شما پشت صحنه این رفتارها هستید، چرا به برخی چندبار فرصت صحبت می‌دهید. در واقع رفتارهای این چنینی نمایندگان در خوش بینانه‌ترین حالت سوءمدیریت لاریجانی را می‌رساند.نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رفتارهای اخیر نمایندگان شبیه به رفتار احمدی‌نژاد در مجلس نهم بود، اضافه کرد: احمدی‌نژاد هم در جلسه استیضاح وزیر کار وقت با حرف‌های خود با اعتبار برادران لاریجانی بازی کرد، روز چهارشنبه هم با اتفاقاتی که رخ داد با حیثیت مجلس بازی شد.

وی خاطرنشان کرد: اگر به لایه‌های عمیق‌تر بازگردیم این افراد و رفتارهایشان دست پخت رد صلاحیت‌های گسترده هستند.حیدری با اشاره به اینکه مشکل رفتارهای نمایندگان عمومیت پیدا کرده و به موضوعات مختلف هم بسط پیدا می‌کند، اظهار کرد: به عنوان مثال برای شخص بنده سوال است که پشت سونامی فساد ارز ۴۲۰۰ تومانی چه کسانی ذی نفع بوده‌اند؟ چراکه به طور ناگهانی غارت شد و بعد از آن پیگیر شدند که چه کسی برده و چه کسی نه. اما حاصل آن بدبینی شدید و کاهش اعتماد عمومی به حاکمیت است.عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به طرح تحقیق و تفحص از شهرداری بابت فسادهایی که مکررا به آن ها اشاره می شود و عدم کسب رای این طرح در مجلس یادآور شد: تجربه نشان داده کسانی که بی محابا و به راحتی آب خوردن آبروی دیگران را می‌برند، افراد مساله‌داری هستند.

وی افزود: در جلسه استیضاح هم برخی بی محابا با آبروی افراد بازی کردند، رفتارهای نمایندگان بسیار ابهام دارد. من به عنوان نماینده مجلس شرمنده مردم هستم.این فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: طرح تحقیق و تفحص را شورای شهر تصویب کرده اما مجلس قوت بیشتری دارد. در خصوص مجلس تنها کاری که برای جلوگیری از فساد و برخی رفتارها می‌توان کرد اتمام رد صلاحیت‌های گسترده است.وی با بیان اینکه من از موافقان طرح تحقیق و تفحص از شهرداری بودم، خاطرنشان کرد: تا به امروز به طور مداوم با مسائل منفی رو به رو بودیم اما به هر حال باید امیدوار باشیم این مسائل رفع شوند.
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: بسیج
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۱:۰۱
منبع: برترینها
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۰:۵۵
منبع: بسیج
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۰:۳۱
منبع: هم‌اندیشی
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۰:۳۰
منبع: ایران آنلاین
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۰:۱۵
منبع: شمانیوز
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۰۹:۵۸
منبع: شفاف
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۰۹:۴۱
منبع: دانشجویان ایران
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۰۸:۳۲
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۰۸:۱۱
منبع: ایرنا
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۰۷:۳۶
منبع: افکار
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۰۶:۱۹
منبع: روزنامه آرمان
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۰۲:۲۹
منبع: روزنامه آرمان
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۰۲:۲۹
منبع: روزنامه آرمان
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۰۲:۲۹
منبع: روزنامه جمهوری اسلامی
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۰۰:۲۵
منبع: روزنامه مردم‌سالاری
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۰۰:۰۶
منبع: روزنامه مردم‌سالاری
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۰۰:۰۶
منبع: روزنامه مردم‌سالاری
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۰۰:۰۶
منبع: مشرق
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ ۲۳:۰۵
منبع: روزنامه اطلاعات
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ ۲۲:۱۴
منبع: روزنامه جوان
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ ۲۲:۱۲
منبع: پارس
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ ۲۰:۴۵
منبع: تابناک
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ ۱۹:۲۵
منبع: ایران‌اکونومیست
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ ۱۷:۴۷
منبع: روزنامه قدس
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ ۱۵:۱۰
منبع: شفاف
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ ۱۴:۵۸
منبع: بازارنیوز
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ ۱۴:۳۸

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار