آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۱۳:۳۰
منبع: شبستان
دسته: استان ها-فرهنگی
کد خبر: 18283082
مستند چهره‌های ماندگار همدان تولید می‌شود
مستند چهره‌های ماندگار همدان تولید می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: به مناسبت رویداد «همدان 2018» مستند 8 نفر از چهره‌های ماندگار و مفاخر همدان تولید می‌شود.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاری شبستان از همدان،  به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، علیرضا درویش‌نژاد در نشست با مسئولان دفاتر انجمن سینمای جوانان استان با بیان اینکه ارتباط سینمای جوان با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی باید مستمر باشد؛ افزود: نباید با هنرمندان زاویه داشته باشیم.

 

درویش نژاد باید بیان اینکه یکی از شاخص های بارز اصحاب فرهنگ و هنر استفاده از ابزار مذاکره است؛ گفت: ارتباط مستمر و مذاکره بسیاری از مشکلات این حوزه را از بین می‌برد.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان آموزش و تولید را دو رویکرد اصلی برنامه سینمای جوان دانست و افزود: حمایت از تولیدات سینمای جوانان جزو برنامه های ارشاد است؛ در این راستا به مناسبت همدان ٢٠١٨، هشت چهره از میان شخصیت‌های مهم و تاثیرگذار استان انتخاب و درمورد آنان مستند تولید خواهد شد.

 

درویش نژاد افزود: هنرمندان، علما و مفاخر معاصر مثل آیت ا... نوری همدانی، پرویز پرستویی، جعفری جوزانی و... برای ساخت این مستند، ظرفیت قابل توجهی دارند.

 

تشکیل کارگروه تخصصی سینمایی استان، برگزاری جشنواره منطقه ای فیلم و عکس آگر، پیگیری تامین تجهیزات و... از مواردی بود که در این جلسه مطرح شد.

 

 

پایان پیام/ 89
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: روزنامه کیهان
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ ۲۰:۲۸
منبع: روزنامه اطلاعات
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ ۲۰:۱۳
منبع: معاونت قرآن و عترت
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ ۱۲:۵۱
منبع: ایسنا
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ ۰۹:۳۳
منبع: معاونت قرآن و عترت
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ ۰۸:۳۷

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار