آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۱۴:۰۳
دسته: استان ها-فرهنگی
کد خبر: 18284030
انتخاب تیتر قدس در جشنواره مطبوعات مازندران
انتخاب تیتر قدس در جشنواره مطبوعات مازندران
ساری- خبرنگار روزنامه قدس برای هفتمین دوره متوالی با کسب رتبه در بخش تیتر در آیین اختتامیه جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مجازی مازندران تجلیل شد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، در آیین اختتامیه این جشنواره که بعدازظهرشنبه در شهرستان نور برگزار شد، حسین احمدی توانست رتبه دوم بخش تیتر را کسب و تندیس جشنواره به همراه لوح تقدیر را از آن خود کند.

حسین احمدی با تیترهای «سلامت در خزر دست و پا می زند؛ مرگ شنا»، «مرال ها در البرز عاشقی می کنند؛ رزم و بقا در جنگل های هیرکانی» و «پروژه های نیمه تمام در ورزش مازندران بیداد می کند؛ ۲۰ سال در حسرت روبان قرمز» در جشنواره شرکت و این رتبه را از آن خود کرد.

آثار ارسالی به جشنواره مطبوعات مازندران همانند سال های گذشته در مرکز مطالعات رسانه تهران داوری و آثار برتر در زمینه های سرمقاله ، یادداشت ، گزارش خبری وتحلیلی، مقاله ، تیتر، خبر، مصاحبه، عکس خبری، عکس غیرخبری،‌ عکس خبری مجموعه، طنز اجتماعی، طراحی و صفحه آرایی و شعار ویژه سال تجلیل شدند.

گفتنی است: حسین احمدی خبرنگار روزنامه قدس طی دو دهه روزنامه نگاری موفق شد جوایز مطبوعاتی مختلفی را در سطح ملی و استانی کسب کند که مهمترین آنها کسب ۶ رتبه کشوری و ۱۶ رتبه استانی است.

احمدی رتبه دوم «هفدهمین جشنواره مطبوعات کشور»، رتبه اول «جشنواره منابع طبیعی و رسانه کشور»، رتبه اول « جشنواره ایثار و شهادت کشور» رتبه سوم «جشنواره زن و رسانه کشور»، رتبه سوم «جشنواره آیات کشور» و رتبه اول «جشنواره نشان ایثار وزارت ارشاد» را در کارنامه دارد.

انتهای پیام/

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار