آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۱۴:۱۹
دسته: فرهنگی
کد خبر: 18284520
کارشناس حجاب و عفاف شهرستان رودسر تجلیل شد
کارشناس حجاب و عفاف شهرستان رودسر تجلیل شد
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر صبح امروز از کارشناس حجاب و عفاف و عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان رودسر تجلیل و قدردانی نمود.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، صبح امروز ٢١ مرداد ٩٧ از زهرا سادات پور کارشناس حجاب و عفاف شهرستان رودسر و عضو شورای فرهنگ عمومی این شهرستان و از خبرنگاران فعال حوزه رسانه تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر در این نشست ضمن تشکر از فعالیتهای صورت گرفته کارشناس حجاب و عفاف در ایام روز ملی عفاف و حجاب تصریح کرد : ارزش و احترام زن با حفظ حجابش افزایش پیدا می کند و زنان عفیف تر احترام بیشتری نزد دیگران خواهند داشت.

فلاح رنجبر ادامه داد : در حال حاضر استکبار جهانی موضوع عفاف و حجاب را هدف قرار گرفته و زنان و بانوان کشورمان باید با رعایت حجاب خود این توطئه را خنثی کنند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان رودسر در پایان اذعان داشت : در سیره ی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها جلوه هایی از رفتار و گفتار در مورد حجاب و عفاف گزارش شده است که این رفتارها باید سرمشق دختران و زنان قرار گیرد.

در این نشست از زهرا سادات پور کارشناس حجاب و عفاف و عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان رودسر به پاس تلاش و فعالیت شان در امر حجاب و عفاف و امر اطلاع رسانی اخبار شورای فرهنگ عمومی شهرستان تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار