آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۱۵:۰۵
منبع: میزان
دسته: فرهنگی
کد خبر: 18286019
هیچکس به ملاقات من نیامده است/توانایی بیرون رفتن از خانه را ندارم
هیچکس به ملاقات من نیامده است/توانایی بیرون رفتن از خانه را ندارم
بازیگر و گوینده پیشکسوت گفت: هیچکس در این مدت به دیدار من نیامده است و البته خود نیز توانایی پذیرفتن ملاقات را ندارم و همین تماس تلفنی که با من گرفته می‌شود کافی است.
به اشتراک بگذارید:

صدیقه کیانفر بازیگر و دوبلور پیشکسوت در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درباره آخرین وضعیت جسمانی‌اش گفت: حالم نسبت به گذشته بهتر است و این روزها در خانه در حال استراحت هستم.

وی در همین راستا افزود: داروهایی که پیش از این پزشکان برایم تجویز کرده بودند همچنان استفاده می‌کنم و بنا بر توصیه آنان استراحت می کنم تا نیروی جسمانی‌‎ام تقویت شود. 

توجه اهالی رسانه به بنده انرژی بخش است/ توانایی پذیرفتن ملاقات کننده ندارم///یکشنبه

کیانفر درباره فعالیت‌های هنری خود توضیح داد: گاهی به رادیو سر می‌زنم و مشکلی برای حضور در آن ندارم. میکائیل شهرستانی همیشه مرا به رادیو دعوت می‌کند اما تلویزیون دعوتی برای کار از من نکرده است و البته من فعلا توانایی رفتن به بیرون از خانه را ندارم. 

وی در خصوص کسانی که طی این مدت به ملاقات وی رفته اند بیان کرد: هیچ کس در این مدت به ملاقات من نیامده است البته توانایی پذیرفتن ملاقات کننده هم ندارم و فقط تماس‌ تلفنی که با من گرفته می‌شود تا جویای احوالم شوند برایم بهتر است. 

توجه اهالی رسانه به بنده انرژی بخش است/ توانایی پذیرفتن ملاقات کننده ندارم///یکشنبه
کیانفر خاطرنشان کرد: از اهالی رسانه بی نهایت سپاسگزارم که به یادم هستند و حالم را می پرسند. این لطف و بزرگواری برای من بسیار ارزشمند و انرژی بخش است و همین لطف‌هاست که باعث بهبود حال من می‌شود. 

انتهای پیام/

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار