آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۱۶:۱۱
دسته: فرهنگی-اجتماعی
کد خبر: 18287796
قاسم میرزایی‌نیکو: دشوارترین کار در کشور ما خبرنگاری است
قاسم میرزایی‌نیکو: دشوارترین کار در کشور ما خبرنگاری است
نشست خبری نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه در مجتمع فرهنگی هنری کوثر دماوند برگزار شد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دماوند، قاسم میرزایی‌نیکو در نشست خبری که با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه  و همچنین رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخشدار مرکزی دماوند درمجتمع فرهنگی هنری کوثر برگزار شد، اظهار کرد: دشوارترین کار در کشور ما خبرنگاری است که ارزشمند‌ترین کار هم محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه به مدت پنج سال در نشریه زائر فعالیت داشته است، افزود: خبرنگاران می‌توانند حقیقت‌ها را منتشر کنند؛ شاید در این مسیر دچار مشکلات و سختی‌هایی شوند، اما مطمئناً با ایمانی که آنها دارند، سربلند خواهند شد.

قاسم میرزایی نیکو در ادامه گفت: بخش عمده‌ای از مبارزه با فساد بر عهده رسانه‌ها و خبرنگاران است؛ آمار جهانی نشان می‌دهد در سال ۲۰۱۸، ۱۷ درصد از آمار فساد کم شده که این نشانه انتشار اخبار است و این رسالت را همگی بر عهده داریم.

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ۱۲۰ هفته در منطقه حضور داشته‌ام، تصریح کرد: اینکه برخی می‌گویند نظارتی وجود ندارد و اقدامی صورت نمی‌گیرد، بی‌انصافی است.

شایان ذکر است در همین روز طی مراسمی ازتندیس «خبرنگار» با حضور نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسؤولان و اصحاب رسانه در ورودی منطقه اسلام‌آباد دماوند رونمایی شد.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار