آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۱۷:۲۲
منبع: شبستان
دسته: فرهنگی
کد خبر: 18289334
سلسله نشست‌های دوره تخصصی فضای‌مجازی و شبکه‌های اجتماعی به ایستگاه پایانی رسید
سلسله نشست‌های دوره تخصصی فضای‌مجازی و شبکه‌های اجتماعی به ایستگاه پایانی رسید
سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان با مشارکت موزه انقلاب اسلامی، پنجمین جلسه از سلسله نشست‌های دوره تخصصی فضای‌مجازی و شبکه‌های اجتماعی را با محوریت پرداختن به مسایل مرتبط با انقلاب‌اسلامی و دفاع‌مقدس و تبیین نقش مشارکت زنان برگزاری می‌کند.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از موزه انقلاب اسلامی، سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان با مشارکت موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، پنجمین جلسه از سلسله نشست‌های دوره تخصصی فضای‌مجازی و شبکه‌های اجتماعی را با محوریت پرداختن به مسایل مرتبط با انقلاب‌اسلامی و دفاع‌مقدس و تبیین نقش مشارکت زنان در عرصه ایثار و جهاد، برگزار می‌ کند.

 

سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان با مشارکت موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، پنجمین جلسه از سلسله نشست‌های دوره تخصصی فضای‌مجازی و شبکه‌های اجتماعی  با محوریت پرداختن به مسایل مرتبط با انقلاب‌اسلامی و دفاع‌مقدس و تبیین نقش مشارکت زنان در عرصه ایثار و جهاد را  برگزار می‌ کند.

 

این نشست که پنجمین و آخرین نشست از این سلسله نشست ها می باشد،  با موضوع آموزش جذب و افزایش فالوور و نگارش مؤثر و با حضور دکترامین اسدی، دوشنبه بیست و دوم مرداد 1397 از ساعت 9 الی11 در تالار هویزه موزه انقلاب‌اسلامی و دفاع‌مقدس برگزار خواهد شد

پایان پیام/ 35
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار