آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۲۰:۱۳
دسته: استان ها-فرهنگی-سیاسی
کد خبر: 18292071
دیدار خبرنگاران نیشابوری بارئیس مجلس
دیدار خبرنگاران نیشابوری بارئیس مجلس
نیشابور- خبرنگار اطلاعات: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و هاجر چنارانی نماینده نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی در مراسم تجلیل از خبرنگاران پارلمانی در تهران از 18 نفر از خبرنگاران نیشابور هم تجلیل کردند. در این مراسم که در سالن کمیسیون تلفیق مجلس برگزار شد، پنج نفر از اصحاب رسانه، مشکلات حرفه‌ای خود را با رئیس مجلس مطرح کرده و خواستار بررسی و پیگیری حل آنها شدند. در ادامه رئیس کمیسیون فرهنگی، رئیس فراکسیون رسانه، مدیرکل روابط عمومی و رئیس مجلس شورای اسلامی درسخنانی از تلاش رسانه […]
به اشتراک بگذارید:
نیشابور- خبرنگار اطلاعات:علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و هاجر چنارانی نماینده نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی در مراسم تجلیل از خبرنگاران پارلمانی در تهران از ۱۸ نفر از خبرنگاران نیشابور هم تجلیل کردند.

در این مراسم که در سالن کمیسیون تلفیق مجلس برگزار شد، پنج نفر از اصحاب رسانه، مشکلات حرفه ای خود را با رئیس مجلس مطرح کرده و خواستار بررسی و پیگیری حل آنها شدند. در ادامه رئیس کمیسیون فرهنگی، رئیس فراکسیون رسانه، مدیرکل روابط عمومی و رئیس مجلس شورای اسلامی درسخنانی از تلاش رسانه های گروهی در ارتقای فرهنگ کشور تقدیر کردند.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه
نیشابور میزبان وزیر بهداشت می‌شود
نیشابور میزبان وزیر بهداشت می‌شود
منبع خبر: باشگاه خبرنگاران

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار