آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۲۰:۵۵
دسته: استان ها-فرهنگی
کد خبر: 18292545
نقش مهارت‌های زندگی در ازدواج جوانان
نقش مهارت‌های زندگی در ازدواج جوانان
نقش مهارت‌های زندگی در ازدواج جوانان
به اشتراک بگذارید:
 
 
گفت و گوی فرهنگی رادیو گفت و گو که موضوعات روز اجتماعی را مطرح می نماید، بیست و یکم مرداد با موضوع نقش مهارت های زندگی در ازدواج جوانان روی آنتن می رود.
به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، گفت و گوی فرهنگی این شبکه رادیویی برنامه‌ای است که مهمترین موضوعات و چالش های فرهنگی مطرح در سطح جامعه را به صورت روشن و شفاف مورد تحلیل قرار داده و در این راستا از نخبگان فرهنگی و استادان حوزه و دانشگاه با دیدگاه های مختلف دعوت خواهد نمود.
عذرا جوزدانی تهیه کننده این برنامه با بیان اینکه گفت و گوی فرهنگی شنبه تا چهارشنبه ساعت 20:00 روی آنتن می رود، گفت: این برنامه قصد دارد تا بیست و یکم مرداد موضوع نقش مهارت های زندگی در ازدواج جوانان را با حضور کارشناسان تحلیل و بررسی نماید.
وی در ادامه از حضور دکتر حمیده سیف مظاهری کارشناس جامعه شناسی و متخصص کلام اسلامی، دکتر حامدرضا مهتدی کارشناس مهارتهای فردی، حجه الاسلام محمدباقر رنجبری مدرس‌حوزه،دانشگاه ونویسنده و دکتر لاله افتخاری نماینده سابق مجلس به عنوان مهمانان این برنامه یاد کرد که به بحث تبادل نظر درخصوص موضوع برنامه می پردازند.
تهیه کننده گفت و گوی فرهنگی چگونگی کسب مهارت‌های زندگی و ارتباطی در جوانان، راهکار تقویت این مهارت ها و بکارگیری آن در ازدواج موفق را از جمله محورهای این برنامه دانست.
مخاطبان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو 
گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اقدام نمایند.
 
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار