آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۲۱:۴۱
دسته: فرهنگی-بین الملل-سیاسی
کد خبر: 18293076
وزیر سابق عربستان سعودی از خودش سرقت ادبی کرد! (اخبار ادبی و هنری)
وزیر سابق عربستان سعودی از خودش سرقت ادبی کرد! (اخبار ادبی و هنری)
یکی از وزرای سابق دولت عربستان سعودی، سه کتاب درباره سه پادشاه این رژیم منتشر کرده اما جالب است که فقط اسم این سه کتاب متفاوت است و محتوای هر سه کتاب، یکی است!
به اشتراک بگذارید:

«ترکی الشلهوب»، نویسنده و فعال رسانه‌ای عربستانی در فضای مجازی فاش کرد که کتاب جدید «سلیمان اباالخیل»، وزیر پیشین امور اسلامی این کشور و رئیس‌کنونی دانشگاه ]به اصطلاح[  اسلامی «امام محمد بن سعود» در شهر ریاض یک رسوایی بزرگ به‌شمار می‌آید.
بر اساس این گزارش، نویسنده مذکور در پیام خود در این باره تاکید کرده که رئیس‌دانشگاه اسلامی امام محمد بن سعود در این اواخر کتابی را در ستایش «سلمان بن عبدالعزیز»، پادشاه کنونی عربستان تالیف کرده با این حال مشخص شده که در اصل چیزی جز کپی‌برداری از کتاب‌های پیشین وی در ستایش «عبدالله بن عبدالعزیز» و «فهد بن عبدالعزیز»، پادشاهان قبلی این کشور نیست و تنها عنوان کتاب و نام پادشاه را تغییر داده است.
گفتنی است که اباالخیل در اواخر سال ۲۰۱۴ میلادی به مدت کمتر از ۱۰ هفته به عنوان وزیر امور اسلامی عربستان فعالیت کرد و هم اکنون نیز علاوه‌بر ریاست دانشگاه ]به اصطلاح[ اسلامی امام محمد بن سعود با درجه وزیر، یکی از اعضای هیئت علمای ارشد این کشور نیز به‌شمار می‌آید.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار