آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۰۰:۰۵
منبع: بسیج
دسته: بین الملل-سیاسی
کد خبر: 18294828
توصیه‌های سید حسن نصرالله در مورد شبکه‌های اجتماعی+فیلم
توصیه‌های سید حسن نصرالله در مورد شبکه‌های اجتماعی+فیلم
سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان با تاکید بر لزوم هوشیاری و احتیاط کاربران شبکه‌های اجتماعی تاکید کرد باید راه کسانی که در لبنان به دنبال خدمت به اسرائیل و تکفیری‌ها هستند، سد کرد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاری بسیج،  سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در یکی از سخنرانی‌هایش ضمن  هشدار به اینکه هر موضوع کوچکی می تواند دستمایه تنش آفرینی شود، بر لزوم هوشیاری در استفاده از شبکه های اجتماعی تاکید کرد.

وی اظهار کرد: توصیه اخیر من در این راستا به همه برادارن و خواهران جوان و نوجوان  به ویژه کسانی که در شبکه های اجتماعی حضور دارند، این است که توجه آنان را به این نکته جلب کنم و هشدار بدهم و با خبرشان کنم که همواره کسانی هستند که از کوچکترین موضوعی مشکل به بار می آورند.امروز داستانی سرهم می کنند و مشکلی در مورد مسلمانان و مسیحیان، شیعه و سنی و جنبش امل و حزب الله به وجود می آورند.

سید حسن نصرالله گفت: همه کسانی که شبکه های اجتماعی را پیگیری می کنند و یا جملاتی را در این صفحات می نویسند، باید بسیار هوشیار بوده و احتیاط کنند و بدانند که این صفحات دنبال می شوند و از آن برای کینه توزی و به بار آوردن مشکلات و تنش آفرینی استفاده می شود و این فقط به تلویزیون و رادیو و سخنرانی و مواضع علنی محدود نمی ماند.

دبیر کل حزب الله تصریح کرد: بنابراین باید رفتاری توام با مسئولیت شناسی داشته و با وجود خشم و درد به کسانی که به دنبال خدمت به اسرائیل و یا تکفیری ها در لبنان هستند، اجازه نفوذ ندهند.

انتهای پ

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار