آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۰۰:۲۹
دسته: فرهنگی
کد خبر: 18295222
تلویزیون
تلویزیون
تلویزیون
به اشتراک بگذارید:
گفت و گوی بی واسطه عوامل سریال «پدر» با بینندگان
عوامل سریال «پدر» با حضور در واحد ارتباط با مخاطبان ۱۶۲ بدون واسطه به سوالات بینندگان خود پاسخ دادند.
به گزارش روابط عمومی سیما، با دعوت اداره کل روابط عمومی صداوسیما، کارگردان، نویسنده و بازیگران  مجموعه «پدر» فرصت یافتند  به صورت تلفنی با بینندگان این سریال صحبت کنند و به سوالات و نقدهای آن‌ها پاسخ دهند. حامد عنقا نویسنده و تهیه کننده این مجموعه، بهره‌گیری از آیات قرآن در طول داستان را هدفمند دانست و گفت: «تک تک آیات قرآن، مسیر زندگی ما را نشان می دهد. در این سریال، تلاش کردیم با بهره گیری از آیات مختلف و روایاتی که در مناسبت های مختلف از زبان حاج علی می شنویم، این مسیر را نشان دهیم.» وی موفقیت سریال «پدر» را به برکت کلام قرآن دانست و گفت: «خوشبختانه کار در همان قسمت های اول دیده شد و فضای مجازی و نقدهای رسانه ها، سریال را به بیننده معرفی کرد.»
سینا مهراد بازیگر نقش حامد نیز در میان گفت‌وگوی تلفنی، فرصتی یافت تا به چند سوال پاسخ دهد. وی تجربه حضور خود در واحد ارتباط مردمی را فراتر از انتظار دانست و گفت: «به نظر می رسد مخاطبان ۱۶۲ در وهله اول از این که با بازیگر مجموعه صحبت می کنند، شگفت زده می شوند. خوشحالم که امروز توانستم با مردم گفت و گو کنم. وقتی صدای جیغ مردم را پای تلفن می شنوم که نامم را صدا می زنند، احساس شعف می کنم و خوشحالم که می توانم با بینندگان گفت‌وگو کنم.» حامد سریال «پدر» از بینندگان خود به خاطر بخش‌های غمگین مجموعه عذرخواهی کرد و افزود: «اصولا وقایع غمگین چند قسمت اخیر بینندگان را متاثر کرده ولی اتفاقات جذابی در راه است و امیدوارم همچنان مشتاقانه داستان را دنبال کنند.» مهراد در ادامه، واکنش مردم به مرگ «حامد» را نقطه قوت کار دانست و گفت: «همه می پرسند یعنی حامد واقعا فوت کرده است؟ باید بگویم این اتفاق در قصه پیش بینی شده ولی این وعده را به بیننده ها می دهم تا آخر مجموعه حضور خواهم داشت.»
بهرنگ توفیقی کارگردان «پدر»، حضور در واحد ارتباط مردمی را اتفاقی شیرین و مبارک دانست و گفت: «اصولا بهترین اتفاق برای یک برنامه ساز خوب، دیده شدن است و خوشبختانه این مجموعه مخاطب خود را پیدا کرده است.» وی اضافه کرد: «گفت‌وگوی بی‌واسطه با بیننده، باعث شده تا با نقدها و نظرات مخاطب آشنا شویم و من واقعا تحت تاثیر قرار گرفته‌ام.» ریحانه پارسا بازیگر نقش لیلا نیز که به نظر می رسید در هم صحبتی با مخاطب به شوق آمده، اولین تجربه بازیگری خود را بسیار خوب دانست و گفت: «کار در کنار عوامل حرفه‌ای به من فرصت داد تا دیده شوم.» پارسا درباره سوالات تلفنی بینندگان تاکید کرد: «همچنان همه علاقه مندند تا انتهای داستان را بدانند، پاسخم به این گروه از دوستان این است که اتفاقات جذابی در راه است  بنابراین توصیه می کنم کار را تا پایان دنبال کنید.»
 
فصل جدید «گروه پلیس» در شبکه 5
فصل جدید سریال خارجی «گروه پلیس» به‌زودی از شبکه 5 سیما پخش می‌شود.
به گزارش ایسنا، این مجموعه در ژانر جنایی و پلیسی، محصول سال 2015 کشور ایتالیاست که به  زودی  روی آنتن خواهد رفت. داستان این سریال درباره یک ایستگاه پلیس منطقه‌ای در یکی از شهرهای ایتالیاست که اتفاقات جنایی که در آن رخ می‌دهد، به این دایره پلیسی ارجاع و رسیدگی می‌شود. در عین حال به زندگی شخصی هر کدام از کارمندان این اداره پلیس نیز می پردازد. 
سریال «گروه پلیس» در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای از شبکه 5سیما پخش خواهد شد.
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: آخرین نیوز
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۶:۳۶
منبع: بیست و چهار
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۶:۳۱
منبع: پارسینه
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۴:۳۱
منبع: شهید نیوز
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۲:۲۲
منبع: دانشجویان ایران
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۲:۱۶
منبع: روزنامه آرمان
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۲:۰۸
منبع: دانشجویان ایران
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۰۹:۴۰
منبع: برترینها
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۰۸:۲۰
منبع: پارسینه
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۰۸:۰۱
منبع: برترینها
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۰۷:۳۴
منبع: افکار
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۰۳:۳۳
منبع: روزنامه آرمان
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۰۲:۲۹
منبع: روزنامه آرمان
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۰۲:۲۹
منبع: فردا
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۰۲:۲۰
منبع: ایسکا
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ ۲۲:۰۶
منبع: روزنامه رسالت
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ ۱۹:۱۱
منبع: برنا
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ ۱۶:۱۸
منبع: جهان
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ ۱۵:۰۱
منبع: افکار
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ ۱۴:۴۲
منبع: جهان
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ ۱۴:۳۷
منبع: بیست و چهار
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ ۱۳:۴۸
منبع: برترینها
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ ۱۳:۲۳
منبع: ایسنا
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ ۱۲:۵۷
منبع: ایران‌اکونومیست
۱۳۹۷/۰۵/۲۱ ۱۲:۰۳

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار