آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۰۹:۱۵
دسته: فرهنگی-اجتماعی
کد خبر: 18299377
بازدید سرزده فرماندار ساوجبلاغ از وضعیت بازار
بازدید سرزده فرماندار ساوجبلاغ از وضعیت بازار
فرماندار ساوجبلاغ به صورت سرزده از وضعیت بازار و قیمت کالاهای اساسی درهشتگرد بازدید کرد.
به اشتراک بگذارید:

 به گزارش خبرگزاری صداوسیمامرکزالبرز،فرماندار ساوجبلاغ به صورت سرزده از وضعیت بازار و قیمت کالا‌های اساسی  بازدید و در این رابطه با شهروندان و صاحبان واحد‌های صنفی و فروشندگان گفتگو کرد . 

پالیزگیرگفت : گران‌فروشی از آن  پدیده‌هایی است که جدای از بحث‌های اقتصادی، تأثیر بسیاری روی روان جامعه می‌گذارد؛ تأثیری که در طولانی مدت اثرش نمایان می‌شود و برای جبرانش سال‌ها زمان لازم خواهد بود.

.
فرماندار ساوجبلاغ افزود: رصد بازار به صورت جدی ادامه دارد و اجازه به سو استفاده کنندگان را نخواهیم داد تا مایحتاج عمومی را انبار و گران و کم فروشی کنند .

پالیز گیر گفت :سامانه‌ای وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت که به ظاهر تفاوت بسیاری با گذشته پیدا کرده و حالا اپراتورهای متعدد آن، از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب، آماده ثبت گزارش‌ها و شکایات افرادی هستند که به گران‌فروشی اعتراض دارند. 

وی گفت :اکنون کافی است که شماره ۱۲۴ را با تلفن شماره‌گیری کنید و پس از مطرح کردن مشکلتان، آدرس فروشنده متخلف را دقیق بیان کرده و کد پیگیری دریافت کنید. شکایت شما در اختیار بازرسان قرار گرفته و از دو ساعت بعد، پیگیری می‌شود.

وی گفت: در این بازدید اقلام مختلف و مایحتاج عمومی ارزیابی و از کاسب هایی که با مردم همکاری بیشتری داشتند قدر دانی و کسانی که مبادرت به کم فروشی یا گران فروشی کرده بودند نیز جریمه شدند. 

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار