آن چه دیگران هم اکنون میخوانند؟
هم اکنون دیگران چه میخوانند؟ ×
۰۹:۲۶
منبع: مهر
دسته: فرهنگی
کد خبر: 18299703
ماجراهای «ابراهیم» محسن چاوشی ادامه دارد
ماجراهای «ابراهیم» محسن چاوشی ادامه دارد
آلبوم «ابراهیم» محسن چاوشی به تهیه کنندگی هادی حسینی هنوز مجوز نشر ندارد و این خواننده دیروز اقدام به انتشار تیزری با یکی از قطعات این آلبوم کرد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرنگار مهر، محسن چاوشی خواننده موسیقی پاپ کشورمان شب گذشته ۲۱ مرداد با انتشار یک تیزر کوتاه از انتشار قریب الوقوع آلبوم جدیدش با نام «ابراهیم» خبر داد؛ آلبومی که به دلیل اصلاحیه ۵ قطعه از ترانه ها و شعرهایش مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را ندارد.

وزارت ارشاد تاکید دارد که ناشر آلبوم لازم است به مساله اصلاحیه اعلام شده رسیدگی و سپس دوباره آلبوم را برای دریافت مجوز ارایه کند؛ مساله ای که به نظر می رسد مورد موافقت محسن چاوشی نیست و او ترجیح داده موضوع را از طریق صفحه شخصی اش در اینستاگران پیش ببرد.

در متن منتشرشده از سوی چاوشی در چند روز گذشته آمده بود: «با سلام؛ در ابتدای فعالیتم بعد از شش سال تلاش برای دریافت مجوز و فعالیت به صورت رسمی در چهارچوب معیّن همیشه تلاش کرده ام در اصول و قوانین حالا یا موافق یا بعضا مخالف سلایق شخصی ام‌ جهت احترام قدم بردارم اما حالا... من از مفصل این نکته مجملی گفتم/ تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل

نظر به پیگیری های مکرر تهیه کننده و مدیر اجرایی آلبوم “ابراهیم” تا این لحظه موفق به دریافت مجوز از وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی نشدیم.   با توجه به وقفه طولانی مدت و احترام به مخاطبینم و جهت دل گرمی این روزهای سخت به اتفاق تهیه کننده تصمیم به انتشار آلبوم در مرداد ماه گرفتیم. بدیهی است که تا تاریخ ۲۰ مرداد ماه مثل ۹ ماه پیش منتظر میمانیم در غیر اینصورت با احترام تقدیم خواهد شد.

آلبوم دارای کپی رایت بین المللی است و قوانین حق و حقوق مولفین و مصنفین رعایت خواهد شد. من غریبم و غریب را کاروانسرا لایق است...»

آلبوم «ابراهیم» از جمله آثار پرحاشیه محسن چاوشی بعد از آلبوم «امیر بی گزند» است که در آن حسین صفا به عنوان ترانه سرا و شهاب اکبری و فرشاد حسامی به عنوان تنظیم کننده برخی قطعات و محسن چاوشی به عنوان آهنگساز و خواننده در آلبوم جدیدش حضور دارد.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: روزنامه فرهیختگان
۱۳۹۷/۰۵/۲۳ ۰۰:۵۷
منبع: روزنامه فرهیختگان
۱۳۹۷/۰۵/۲۳ ۰۰:۵۷
منبع: پارس
۱۳۹۷/۰۵/۲۳ ۰۰:۲۶
منبع: پانا
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۲۱:۵۴
منبع: روزنامه ایران
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۲۱:۴۳
منبع: الف
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۲۱:۲۹
منبع: خبر آنلاین
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۲۰:۴۲
منبع: صراط
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۹:۳۱
منبع: فردا
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۸:۳۴
منبع: ایران آنلاین
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۷:۲۸
منبع: روزنامه قانون
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۶:۵۷
منبع: بهار
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۶:۳۴
منبع: جماران
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۵:۵۳
منبع: روزنامه آفتاب یزد
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۵:۴۹
منبع: شمانیوز
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۵:۴۱
منبع: عصر ایران
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۵:۳۵
منبع: فردا
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۵:۳۰
منبع: فردا
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۵:۲۴
منبع: برترینها
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۵:۲۳
منبع: برترینها
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۵:۱۲
منبع: ایسنا
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۴:۵۸
منبع: برترینها
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۴:۱۴
منبع: خبر آنلاین
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۳:۴۷
منبع: پانا
۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۲:۵۹

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار