۲۳:۵۳
دسته: اقتصادی
کد خبر: 19039187
نامه جنبش عدالتخواه دانشجویی به سرپرست وزارت اقتصاد در خصوص تصویب سه لایحه مرتبط با fatf:
نامه جنبش عدالتخواه دانشجویی به سرپرست وزارت اقتصاد در خصوص تصویب سه لایحه مرتبط با fatf:
در روزهای اخیر بعضی جریان‌های داخلی و خارجی به طرز مشکوکی علی رغم مخالفت‌های صریح کارشناسان اقتصادی و سیاسی دلسوز انقلاب دوباره درصدد مطرح کردن 3 لایحه مرتبط با fatf در مجلس شورای اسلامی هستند. حال اینکه از 41 بند تعهد ایران به fatf هم اکنون حدود 30 مورد آن در حال اجراست و برخلاف نظر برخی افراد fatf نه تنها باعث کاهش قیمت ارز نشده بلکه باعث افزایش افسار گسیخته قیمت آن گردیده است.
به اشتراک بگذارید:

سرپرست محترم وزارت امور اقتصادی و دارایی
جناب آقای دکتر اکرمی
سلام‌علیکم

در روزهای اخیر بعضی جریان های داخلی و خارجی به طرز مشکوکی علی رغم مخالفت های صریح کارشناسان اقتصادی و سیاسی دلسوز انقلاب دوباره درصدد مطرح کردن ۳ لایحه مرتبط با FATF در مجلس شورای اسلامی هستند. حال اینکه از ۴۱ بند تعهد ایران به FATF هم اکنون حدود ۳۰ مورد آن در حال اجراست و برخلاف نظر برخی افراد FATF نه تنها باعث کاهش قیمت ارز نشده بلکه باعث افزایش افسار گسیخته قیمت آن گردیده است.
طی اخبار واصله، واحد اطلاعات مالی ایران در اقدامی عجیب و برطبق تعهدات ایران در FATF لیست صرافی هایی را که به نوعی تحریم ها را دور می زدند به واحد اطلاعات مالی طرف های خارجی ارائه داده اند که این امر منجر به شناسایی این صرافی ها و ایجاد بحران ارزی اخیر شده است.
جنبش عدالتخواه دانشجویی در صورت صحت این خبر این اقدام را خیانت آمیز دانسته و علیه مسببان این اقدام اعلام جرم می کند و از دادستان کل کشور خواستار پیگیری قاطع و سریع این خیانت بزرگ به ملت شریف ایران می باشد. حال اگر این خبر از نظر مسئولین صحت ندارد، منتظر تکذیبیه رسمی وزارت امور اقتصادی و دارایی و دولت محترم خواهیم بود.
به امید ظهور عدالت‌گستر گیتی
جنبش عدالتخواه دانشجویی

رونوشت:
رئیس محترم جمهور
دبیر شورای عالی امنیت ملی
دادستان کل کشور
وزیر محترم اطلاعات

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه
خبرنما

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار