۱۷:۴۱
منبع: تسنیم
دسته: استان ها
کد خبر: 19092029
خوزستان| شهردار شهر چمران بندرماهشهر دستگیر شد
خوزستان| شهردار شهر چمران بندرماهشهر دستگیر شد
دادستان عمومی و انقلاب بندرماهشهر گفت: شهردار شهر چمران از توابع شهرستان بندرماهشهر به دلیل اتهامات مالی و اقتصادی بازداشت شده است.
به اشتراک بگذارید:

مهدی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در بندرماهشهر اظهار داشت: شهردار شهر چمران از توابع شهرستان بندرماهشهر به دلیل اتهامات مالی و اقتصادی بازداشت شده است.

وی افزود: بنا به صلاح دید دستگاه قضایى شهرستان بندرماهشهر رسیدگى به این پرونده تا حصول نتیجه باید در فضایى آرام دنبال شده که متاسفانه پس از دستگیری متهم، مطالبی خلاف واقع از جزئیات پرونده، میزان مال، موضوع اتهام، نوع اتهام، میزان مجازات و تعداد بازداشت شدگان در فضاى مجازى و در یکی از خبرگزاری‌ها منتشر شده که تمامی آنان قویا تکذیب می‌شود.

دادستان عمومی  و انقلاب بندرماهشهر بیان کرد: مدت شش ماه در فضاى آرام و بدون حاشیه، تحقیقات و کار‌های اطلاعاتی صورت پذیرفته تا پرونده به مرحله بازداشت متهم رسیده است؛ اتهامات شهردار چمران صرفا مالى نبوده و فعلا فقط وی به تنهایی بازداشت شده و قطعا افرادى که در این موضوع دخیل بوده احضار و میزان دخالت یا مسامحه آنان مورد بررسى قرار می‌گیرد.

وی گفت: دستگاه قضائی در اجراى عدالت و برخورد با افرادى که به بیت المال دست درازى می‌کنند بدون هیچ مسامحه‌اى با هر فردى و در هر جایگاهى برابر مقررات شدیدا برخورد خواهد کرد.

محمدی در پایان خاطرنشان کرد: از شهروندان تقاضا می‌شود اخبار و اطلاعات خود راجع به هر موضوعى، خصوصا اخبار قضایى را از منابع معتبر اخذ نموده و از پخش اخبار بى اعتبار در فضاى مجازى خوددارى نمایند. بدیهى است در انتشار اخبار کذب چنانچه منجر به جرم شود برابر مقررات با خاطیان برخورد می‌شود.

انتهای پیام/ح

R41468/P1357/S6,57/CT1
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار