۱۸:۵۷
منبع: انصاف
دسته: ورزشی
کد خبر: 19092650
زمان مسابقه‌ی پرسپولیس در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا
زمان مسابقه‌ی پرسپولیس در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا
سوان بلوینگز کره جنوبی به عنوان آخرین تیم راهی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا (acl) شد. به گزارش ایسنا، آخرین دیدار از دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا میان تیم‌های چونبوک و سوان کره جنوبی پیگیری شد. بازی رفت دو تیم در زمین سوان بلوینگز با حساب سه بر صفر به … نوشته زمان مسابقه‌ی پرسپولیس در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.
به اشتراک بگذارید:

سوان بلوینگز کره جنوبی به عنوان آخرین تیم راهی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا (ACL) شد.

به گزارش ایسنا، آخرین دیدار از دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا میان تیم‌های چونبوک و سوان کره جنوبی پیگیری شد.

بازی رفت دو تیم در زمین سوان بلوینگز با حساب سه بر صفر به سود چونبوک تمام شده بود اما سوان در بازی برگشت دست به کار بزرگی زد و توانست در وقت‌های معمول بازی سه گل بزند و همه چیز مساوی شود. سوان شانس پیروزی در وقت‌های معمول بازی را هم داشت اما مهاجم برزیلی این تیم در دقیقه ۹۰ نتوانست گل چهارم را از روی نقطه پنالتی بزند تا بازی راهی وقت‌های اضافه و در نهایت پنالتی شود.

کار بزرگ سوان در ضربات پنالتی تکمیل نشد و چونبوک موتورز با وجود باخت در وقت‌های معمول، در ضربات پنالتی ۴ بر ۲ پیروز شد و به عنوان آخرین تیم به مرحله بعد رفت.

با این حساب، تیم‌های پرسپولیس ایران، السد قطر، کاشیما آنتلرز ژاپن و چونبوک موتورز کره جنوبی در مرحله نیمه نهایی به میدان می‌روند.

برنامه مرحله نیمه نهایی

دور رفت

۱۰ مهر

السد قطر – پرسپولیس ایران

۱۱ مهر

کاشیما آنتلرز ژاپن – چونبوک موتورز کره جنوبی

دور برگشت

یک آبان

پرسپولیس ایران – السد قطر

دو آبان

چونبوک موتورز کره جنوبی – کاشیما آنتلرز ژاپن

انتهای پیام

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه
خبرنما

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار