۱۶:۰۵
دسته: ورزشی
کد خبر: 19110446
فراهم شدن ارز اعزام‌های ورزشی از بازار ثانویه
فراهم شدن ارز اعزام‌های ورزشی از بازار ثانویه
وزیر ورزش: با توافقی که با بانک مرکزی داشتیم، ارز اعزام‌های ورزشی از طریق بازار ثانویه فراهم می‌شود.
به اشتراک بگذارید:
ارز اعزام‌های ورزشی از طریق بازار ثانویه فراهم می‌شودبه گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان؛ مسعود سلطانی فر با اشاره به قانون منع بکارگیری بازنشستگان افزود: وزارت ورزش وجوانان ملزم به اجرای قانون است و با اجرای این قانون تغییراتی در برخی فدراسیون‌ها بوجود خواهد آمد.
وی ادامه داد: با توجه به این قانون بزودی برای برخی فدراسیون‌های ورزشی که روسای آن‌ها شامل این قانون می‌شوند سرپرست تعیین می‌کنیم.
سلطانی فر گفت: هم اکنون نزدیک به ده مدیر کل کمتر از سی سال در ورزش کشور به خصوص در استان‌ها منصوب شده اند و روند جوانگرایی مدیریتی در ورزش کشور ادامه خواهد یافت، اما از اندیشه‌های مدیران و روسای فدراسیون‌های بازنشسته به عنوان ذخایر با ارزش عرصه ورزش بهره خواهیم برد.
وزیر ورزش درباره وضعیت ارزی اعزام‌های ورزشی گفت: در دولت یازدهم تلاش‌های ارزشمندی در قالب سی ماه مذاکره با پنج بعلاوه یک صورت گرفت تا از بن بست‌های تحریم که در سال ٩١ و ٩٢ با آن مواجه بودیم، خارج شویم و در نهایت منجر به توافق برجام شد و گشایش‌هایی هم بوجود آمد، اما بدعهدی آمریکا با شرایط خاص مواجه شدیم و با روی کار آمدن ترامپ که نه فقط با ایران با بسیاری دیگر از کشور ها‌ی جهان مشکل پیدا کرده است، شرایط به گونه‌ای دیگر رقم خورد.
سلطانی فرادامه داد: خوشبختانه در کشور در تأمین کالا‌ها مشکل نداریم و با وحدت، همدلی و تقویت عنصر امید و اعتماد در بین مردم و حمایت مردم چند ماه آینده را هم سپری خواهیم کرد تا مشکلات را پشت سر بگذاریم.
وی با اشاره به اهمیت تأمین برای اعزام‌های ورزشی گفت: با توجه به توافقی که با بانک مرکزی صورت گرفته است، ارز فدراسیون‌ها برای اعزام‌ها از طریق بازار ارز ثانویه تأمین می‌شود.
وزیر ورزش و جوانان همچنین فدراسیون‌ها را به توجه در صرفه جویی در منابع در شرایط کنونی توصیه کرد.
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار