۱۵:۵۹
منبع: طرفداری
دسته: ورزشی
کد خبر: 19131780
خمارلو: تغییر ساعت دیدار با سپیدرود؟ این کار یعنی بی‌احترامی به باشگاه‌ها و میلیون‌ها هوادار؛ مگر صدا و سیما برای فوتبال تصمیم می‌گیرد؟
خمارلو: تغییر ساعت دیدار با سپیدرود؟ این کار یعنی بی‌احترامی به باشگاه‌ها و میلیون‌ها هوادار؛ مگر صدا و سیما برای فوتبال تصمیم می‌گیرد؟
باشگاه پرسپولیس همچنان در تلاش است بازی این تیم با سپیدرود رشت در همان زمان قبلی برگزار شود.
به اشتراک بگذارید:
طرفداری- پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در حاشیه نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس - سپیدرود درباره دلیل اعتراض تیم میزبان به تغییر زمان این مسابقه گفت: در جلسه هماهنگی این بازی به ما اطلاع دادند که بازی 45 دقیقه دیرتر برگزار خواهد شد، درحالی که انتظار ما این بوده و هست که چند روز قبل از بازی این موضوع را به ما اطلاع دهند تا بتوانیم سرمربی تیم را در جریان آن قرار دهیم. به ما گفتند این خواسته صداوسیما بوده است! مگر صداوسیما برای فوتبال تصمیم می‌گیرد؟! اگر واقعاً این‌طور است از سازمان لیگ جای سؤال دارد، صداوسیمایی که حق پخش را به باشگاه‌ها پرداخت نمی‌کند این چنین قدرت دارد که زمان بازی را تغییر دهد؟! به گزارش تسنیم، وی افزود: این کار یعنی بی‌احترامی به باشگاه‌ها و میلیون‌ها هوادار. فکر می‌کنم در مورد فوتبال باید فوتبالی‌ها تصمیم بگیرند نه خارج از این مجموعه. به‌هرحال ما به تغییر زمان بازی به طور جدی اعتراض کردیم، ضمن اینکه نه تیم میهمان و نه تمام عوامل برگزاری مسابقه موافق این تغییر ایجاد شده نبودند. از این رو همه ما صورتجلسه هماهنگی بازی را امضا کردیم و به طور جدی مخالف تغییر زمان مسابقه بودیم و می‌خواهیم بازی در همان زمان 18: 45 برگزار شود. مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در واکنش به اینکه چرا باشگاه پرسپولیس خیلی جدی‌تر با این مسئله برخورد نمی‌کند، گفت: جدی‌تر از این نمی‌شود. ما که نمی‌توانیم اعلام کنیم، نمی‌خواهیم بازی کنیم. حرف ما این است که سازمان لیگ نهایت همکاری را با پرسپولیس داشته باشد. ما در همه موارد با سازمان لیگ، تیم ملی و … نهایت همکاری را داشته‌ایم. برای همین بازی با الدحیل، برانکو به خاطر اینکه مردم بتوانند در مراسم‌های عزاداری شرکت کنند، پذیرفت بازی یک روز زودتر برگزار شود و حتی او خواست بازی با الدحیل 45 دقیقه دیرتر برگزار شود که ما وقتی گفتیم مردم می‌خواهند در مراسم عزاداری شرکت کنند او با احترام به عقاید مردم این موضوع را پذیرفت. وی در پایان گفت: حرف ما این است؛ چرا باید 24 ساعت قبل از بازی به ما اعلام کنند زمان آن تغییر کرده است؟! این کار اصلاً حرفه‌ای نیست. ضمن اینکه هواداران ما فردا می‌خواهند در مراسم‌های عزاداری شرکت کنند و طبیعی است اگر آن بازی زودتر برگزار شود آنها به مراسم‌های خود خواهند رسید.
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار