۱۷:۵۳
دسته: استان ها
کد خبر: 19134335
اولین نمایشگاه تکنولوژی، نوآوری و استارت‌آپ‌ها (stratexpo 2018) برگزار می‌شود
اولین نمایشگاه تکنولوژی، نوآوری و استارت‌آپ‌ها (stratexpo 2018) برگزار می‌شود
اولین نمایشگاه تکنولوژی، نوآوری و استارتاپ‌ها (stratexpo 2018) با همکاری جهاددانشگاهی واحد اصفهان برگزار می‌شود.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی اصفهان، اولین نمایشگاه تکنولوژی، نوآوری و استارتاپ ها (StratExpo 2018) با همکاری جهاد دانشگاهی واحد اصفهان 3 تا 6 مهرماه برگزار می شود.

نمایشگاه نوآوری، استارتاپ اصفهان (StartExpo) نمایشگاه مهم و برجسته تکنولوژی در اصفهان است که با تاکید بر فناوری، به عنوان کاربرد دانش در توسعه جوامع بشری و نوآوری و به عنوان بکارگیری ایده‌های نوین فعالیت می‌کند.

 با توجه به فقدان نمایشگاه‌های بین‌المللی مناسب در کشور که دربرگیرنده تمامی حوزه‌های فناوری باشد، نمایشگاه استارتکس با همت اتاق بازرگانی و شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان و با حمایت شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار می شود.

نمایشگاه فناوری و نوآوری اصفهان (StartExpo) بستری برای عرضه نوآوری و فناوری است. برخلاف نمایشگاه‌های مشابهی که صرفا عرضه و تبادل کالا را هدفگذاری کرده اند، هدف این نمایشگاه تبادل دانش فنی و تکنولوژی و مشارکت میان شرکت‌ها و نیز سرمایه گذاری روی طرح های نو و استارتاپ هاست.

نمایشگاه استارتکس تلاش می کند تولیدکنندگان محصولات فناورانه را به مشتریان آنها متصل کند، فناوری‌های روز را به صنایع متوسط و بزرگ معرفی نماید، سرمایه گذاران را با فرصت‌های سرمایه گذاری در طرح های فناورانه یا استارتاپ ها آشنا کند، مخاطبین تخصصی و افراد تحصیل کرده را به بازدید از نمایشگاه دعوت کند و تجمع گسترده ای از نقش آفرینان اکوسیستم استارتاپی، نوآوری و فناوری را گردهم آورد.

گفتنی است، سازمان ها و شرکت های مختلفی از جمله جهاد داشگاهی واحد اصفهان در برگزاری این نمایشگاه همکاری می کنند.

اولین نمایشگاه تکنولوژی، نوآوری و استارتاپ ها 3 تا 6 مهرماه در نمایشگاه بین المللی استان اصفهان واقع در پل تاریخی شهرستان برگزار می شود.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار