۲۱:۳۵
منبع: مهر
دسته: استان ها
کد خبر: 19163162
حمایت کمیته امداد از دانش آموزان و دانشجویان کم بضاعت
حمایت کمیته امداد از دانش آموزان و دانشجویان کم بضاعت
مشهد- مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: حمایت لازم از دانش آموزان و دانشجویان کم بضاعت و محروم به انجام می‌رسد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرنگار مهر، حبیب الله آسوده بعدازظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهارکرد: ۲۵ هزار دانش آموز و 3هزار و ۲۰۰ دانشجو و طلبه تحت حمایت کمیته امداد خراسان رضوی در کنار سایر هم کلاسی های خود راهی مراکز علمی در مقاطع مختلف تحصیلی شدند.

وی افزود:کمیته امداد نخبگان زیادی را تحویل جامعه داده است وخوشبختانه در بین مسئولان کشوری و استانی از فارغ التحصیلان تحت حمایت کمیته امداد به چشم می خورد که با همراهی این نهاد به مراحل بالا صعود کردند.

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی تصریح کرد: کمیته امداد خراسان رضوی از دانش‌آموزان با اهدای بسته‌های تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی و از دانشجویان با پرداخت بخشی از شهریه دانشگاه و کمک های مبتنی بر نیاز آنان حمایت می کند.

آسوده برگزاری کلاس‌های آموزشی، مشاوره‌های فردی و گروهی تحصیلی، اردوهای آموزشی و تشویقی و نظارت بر دوره تحصیل توسط کارشناسان فرهنگی این نهاد را از جمله دیگر اقدامات حمایتی عنوان کرد.

وی گفت:با شرایط اقتصادی کشور کمیته امداد نمی‌تواند به‌تنهایی از پس مشکلات عدیده خانواده‌های محروم برآید و نیاز به همراهی و مشارکت خیران داریم تا بتوانیم خدمات لازم را ارائه کنیم.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار