۱۴:۳۱
دسته: استان ها
کد خبر: 19202677
برگزاری مراسم تجلیل از ایثارگران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه
برگزاری مراسم تجلیل از ایثارگران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه
به مناسبت هفته دفاع مقدس، از ایثارگران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه تجلیل به عمل آمد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ مراسم تجلیل از ایثارگران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه امروز سه شنبه (3 مهر) در هنرستان هنرهای زیبای کرمانشاه با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران و مسئولان استان برگزار شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ هدف از برگزاری همایش را تکریم ایثارگران، حفظ و ارتقای جایگاه آنان و نیز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اعلام کرد.
وی گفت: استان  کرمانشاه ۹۸۰۰شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب کرده است که نشان از اقتدار و ولایت مداری مردم استان است و به آن افتخار می کنیم.
  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ادامه داد: در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه ۷۰ نفر ایثارگر داریم که تعداد زیادی از آنان در پست های مدیریتی فعالیت دارند.  
جعفری با اشاره به تدارک جنگ نرم دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی و رویکرد فرهنگی گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت زمینه ساز دستیابی به اهداف عالیه نظام و جامعه اسلامی است.
وی افزود: هفته دفاع مقدس تاریخ و نماد استقامت و پیروزی مردم ایران است و ما باید با تکریم و بزرگداشت این روز، ادامه دهنده راه شهدای آن باشیم.
جعفری ادامه  داد: این مراسم خاطرات آن دوران را برای ما تداعی نموده و پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حفظ و حراست از آرمانهای انقلاب و دین را برای ما و خانواده های ما دو چندان خواهد نمود و در این راستا ما نیز  وظیفه داریم در حفظ بنیاد خانواده از نظر اعتقادی و اسلامی  کوشاتر باشیم.


مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار