۲۲:۳۰
دسته: اقتصادی
کد خبر: 19211956
تفاهم ایران و فرانسه برای تولید تایر
تفاهم ایران و فرانسه برای تولید تایر
فعالان صنعت تایر در ایران و فرانسه تفاهمنامه‌ای امضا کردند که بر اساس آن دانش فنی و تجربه صنایع اروپایی در زمینه تولید تایر به کشورمان منتقل می‌شود. به گزارش ایرنا، این تفاهمنامه همکاری آموزشی و فنی دیروز در حاشیه دومین روز از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست بین اتحادیه لاستیک و پلاستیک فرانسه و یک گروه صنعتی ایرانی فعال در عرصه تایر به امضا رسید. دنیس وایان رئیس اتحادیه لاستیک و پلاستیک فرانسه و پرویز اخوان مدیرعامل یک گروه صنعتی لاستیک سازی ایرانی این تفاهمنامه را […]
به اشتراک بگذارید:
فعالان صنعت تایر در ایران و فرانسه تفاهمنامه ای امضا کردند که بر اساس آن دانش فنی و تجربه صنایع اروپایی در زمینه تولید تایر به کشورمان منتقل می شود.

به گزارش ایرنا، این تفاهمنامه همکاری آموزشی و فنی دیروز در حاشیه دومین روز از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست بین اتحادیه لاستیک و پلاستیک فرانسه و یک گروه صنعتی ایرانی فعال در عرصه تایر به امضا رسید.

دنیس وایان رئیس اتحادیه لاستیک و پلاستیک فرانسه و پرویز اخوان مدیرعامل یک گروه صنعتی لاستیک سازی ایرانی این تفاهمنامه را منعقد کردند.

اخوان درباره جزئیات این تفاهمنامه گفت: این تفاهمنامه در هفت بند تهیه شده که شامل طراحی تایر، طراحی مواد تشکیل دهنده آن، مدیریت تولید تایر، کیفیت مواد اولیه و استاندارد سازی، مسائل بهداشت و ایمنی، تعمیر و نگهداری و مدیریت لجستیک است.

این فعال صنعتی خاطرنشان کرد: دریافت استاندارد روز اروپا (E- mark) در حوزه تایر که از شرکت پژو فرانسه اخذ شد، عامل اصلی ترغیب کننده اتحادیه لاستیک و پلاستیک فرانسه برای عقد این تفاهمنامه بود.وی توضیح داد: این شرکت ایرانی با تهیه لاستیک های مناسب برای خودروهای پسابرجامی پژو ۲۰۰۸ و پژو ۳۰۱ موفق به کسب استاندارد روز اروپا در صنعت تایر شد و اینک با قرار گرفتن در پنل شرکت پژو، جزو تامین کنندگان اصلی آن در سطح جهان به شمار می رود.

در این مراسم رئیس اتحادیه لاستیک و پلاستیک فرانسه هم اظهار داشت: این اتحادیه در تلاش است دانش بازیافت لاستیک را به شرکت ایرانی منتقل کند.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار