۱۴:۱۰
منبع: شبستان
دسته:
کد خبر: 19226581
قدردانی آیت‌الله جنتی از سخنان عزتمندانه رئیس‌جمهوری در سازمان ملل
قدردانی آیت‌الله جنتی از سخنان عزتمندانه رئیس‌جمهوری در سازمان ملل
دبیر شورای نگهبان سخنان آقای روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل را عزتمندانه و از موضع قدرت دانست و از آن قدردانی کرد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاری شبستان و به نقل از اداره كل روابط عمومي شوراي نگهبان، آيت‌الله جنتي، دبیر شورای نگهبان در جلسه امروز این شورا با يادآوري هفته دفاع مقدس، حفظ و بازگويي رشادت‌ها و ايثارگري رزمندگان را در شرايط كنوني ضروري دانست و تأكيد كرد: شجات‌ها و جانفشاني رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بايد به نسل‌هاي آينده منتقل شود تا بدانند اسلام و انقلاب اسلامي توانايي مقابله با همه‌ي قدرت‌ها را دارد.


وي با اشاره به حادثه تلخ و ناگوار حمله تروريستي عناصر ضدانقلاب به مردم در مراسم رژه نيروهاي مسلح اهواز، از خانواده‌هاي شهدا و مجروحان اين اتفاق بسيار تلخ دلجويي كرد و مجازات سريع عاملان اين حادثه‌ي دلخراش را از دستگاه‌هاي مسئول خواستار شد.


دبير شوراي نگهبان با بيان اينكه اگرچه اين حادثه موجب تأسف و ناراحتي است ولي اتحاد و يك‌دل شدن مردم غيور اهواز و واكنش آنان به اين ددمنشي متخاصمان تروريست موجب دلگرمي دوستان و يأس دشمنان شد.


آيت‌الله جنتي در ادامه با گراميداشت آغاز سال تحصيلي با نقل سخني از امام راحل كه «بچه‌هاي كوچك ما را اگر اسلامي بار بياوريد، استقلال و آزادي مملكت بيمه خواهد شد»، تأكيد كرد: در اين زمينه بكارگيري معلمان متخلّق به اخلاق و تربيت اسلامي ضروري است.


دبير شوراي نگهبان با ابراز نگراني از گراني روزبه‌روز و تصاعدي كالا و خدمات در جامعه گفت: پايين آمدن ارزش پول ملي غيرقابل قبول است و بايد راهكاری فوري و مؤثر به كار گرفته شود.


آيت‌الله جنتي در پايان با اشاره به نطق آقاي روحاني در مجمع عمومي سازمان ملل، سخنان عزتمندانه‌ي آقاي رئيس‌جمهور را عليه مواضع خصمانه‌ي آمريكا ستود و آن را از موضع قدرت دانست./

پایان پیام/ 50
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار