۲۱:۴۷
منبع: ایرنا
دسته: استان ها
کد خبر: 19693115
اربعین حسینی، نقطه اوج هنرنمایی حضرت زینب (س) است
اربعین حسینی، نقطه اوج هنرنمایی حضرت زینب (س) است
قزوین – ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: اربعین حسینی، نقطه اوج هنرنمایی حضرت زینب (س) است که موجب شد حرکت ایشان در طول تاریخ باقی بماند.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، معصومه مرادیان روز چهارشنبه در جلسه کمیته بانوان ستاد اربعین گفت: پیاده روی اربعین یک حرکت نمادین و سمبلیک است که در آن زنان همراه و همپای مردان شرکت کرده و شوق و محبت خود را در برابر سلطان کربلا به نمایش می گذارند.
مشاور استاندار با بیان اینکه اگر انسانی بخواهد به نهایت درجه نزدیکی به خدا برسد باید سه مرحله صبر، رضا و محبت را پشت سر بگذارد افزود: حضرت زینب (س) با گذراندن این مراحل به اوج نزدیکی به خدا رسید و کار زینبی ایشان در طول قرون و اعصار پابرجا ماند.
وی در ادامه افزود: اربعین روز تجلی محبت و زمان پیروزی اسرایی است که با عزت رفتند و پیروزمندانه برگشتند.
مدیرکل امور بانوان و خانواده با تاکید بر اهمیت رسالت این کمیته افزود: باید هوشمندانه در این زمینه ورود کنیم تا بتوانیم از عهده وظایف و رسالت های کمیته بانوان ستاد اربعین برآییم.
مرادیان افزود: کهکشانی از مردم که در پیاده روی اربعین حضور می یابند از مرحله صبر و رضا گذشته و وارد مرحله محبت شده اند و باید از این ظرفیت بیشتر بهره برداری کرد.
6101

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار