۱۰:۴۵
دسته: استان ها
کد خبر: 19732732
استقرار 5 هزار مامور پلیس
استقرار 5 هزار مامور پلیس
رئیس پلیس راهور: در طرح ترافیک مراسم اربعین حدود 5 هزار نفر و 1400 تیم خودرویی و موتوری در استان‌های هدف آماده انجام وظیفه هستند.
به اشتراک بگذارید:
استقرار ۵ هزار مامور پلیس در طرح ویژه اربعینبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سردار تقی مهری رییس پلیس راهور ناجا با تسلیت ایام اربعین حسینی اظهار داشت: طرح ترافیک اربعین حسینی با هماهنگی همه دستگاه‌ها اعم از امداد خودرو، اورژانس، وزارت کشور، سازمان راهداری، استانداران، و بخشداران برای برقرار نظم در جاده‌ها اجرایی شده‌است‌.
وی ادامه‌ داد: این طرح از ۱۹ مهر شروع شده است و ۱۴ آبان‌ماه ادامه دارد و همکاران ما در خوزستان، ایلام، کرمانشاه و همدان برای تسهیل تردد حضور دارند.
سردار مهری گفت: تیم‌‌های راهور از سراسر کشور به استان‌های هدف اعزام خواهند شد و امیدواریم خدمتگزار خوبی برای زائران باشیم.
رئیس پلیس راهور با بیان اینکه از سایر کشورها برای اعزام به اربعین حسینی از شرق، شمال و شمالغرب وارد کشور می‌شوند، گفت: پلیس راهور ناجا خدمتگزار همه زائران اربعین حسینی است.
وی ادامه داد: پلیس طرح ترافیک اربعین را در سراسر کشور به ویژه در مرزهای چذابه ، خرمشهر و مهران اجرا خواهد کرد و این ماموریت، ماموریت عشق و دلدادگی است و‌ همه همکاران برای این ماموریت آماده هستند.
سردار مهری گفت: در این ماموریت حدود ۵ هزار نفر و هزار و ۴۰۰ تیم خودرویی و موتوری در استان‌های هدف اماده انجام وظیفه هستند.
 
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار