۱۸:۵۹
منبع: ایرنا
دسته: استان ها
کد خبر: 19828473
تشریح عملکرد انقلاب همراه با تحلیل کمی و کیفی باشد
تشریح عملکرد انقلاب همراه با تحلیل کمی و کیفی باشد
یاسوج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: تشریح عملکرد، خدمات و دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در تمامی حوزه‌ها از سوی دستگاه‌های اجرایی این استان همراه با تحلیل کمی و کیفی باشد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش ایرنا، آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی روز سه شنبه در نشست شورای سیاستگذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج شعار چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را «افتخار به گذشته و امید به آینده» دانست و اظهار داشت: برنامه های مورد نظر برای برگزاری در این استان به مناسبت 40 سالگی انقلاب به طرز باشکوه و مطلوب برگزار شود.
وی خواستار رصد دقیق فعالیت دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در مورد برگزاری برنامه های مربوط به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شد.
آیت الله ملک حسینی افزود: شبهه ها و ابهامات ایجاد شده از سوی دشمنان در مورد خدمات و دستاوردهای 40 ساله انقلاب به نحو احسن پاسخ داده شود.
وی بر لزوم روشنگری و شفاف سازی هر چه بیشتر از سوی مدیران اجرایی کهگیلویه و بویراحمد برای مقابله با شبهه افکنی های استکبار جهانی به ویژه آمریکا در مورد نظام و انقلاب تأکید کرد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: 40 سالگی انقلاب بیانگر بلوغ، بالندگی و حرکت پرشتاب آن به سوی تعالی، پیشرفت و اقتدار روزافزون است.
علی محمد احمدی اظهار داشت: برگزاری برنامه های مربوط به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد باید متفاوت از بزرگداشت های رایج در دیگر ایام سال باشد.
وی افزود: عظمت، خدمات و دستاوردهای انقلاب در 40 سالگی پیروزی آن از سوی مدیران اجرایی کهگیلویه و بویراحمد بدون نگاه های سیاسی و جناحی ارائه شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مخاطب شناسی و بالا بودن قدرت پاسخگویی مدیران اجرایی این استان به پرسش های مطرح شده از سوی قشرهای مختلف مردم به ویژه نسل جوان در مورد خدمات و دستاوردهای 40 ساله انقلاب مهم و ضروری است.
احمدی عنوان کرد: ساده زیستی، کار جهادی و خدمت صادقانه و خالصانه مسئولان اجرایی به مردم جزو بهترین روش ها برای بیان خدمات و دستاوردهای 40 ساله انقلاب است.
وی خواستار نوآوری در برگزاری برنامه های مربوط به 40 سالگی پیروزی انقلاب در کهگیلویه و بویراحمد شد و ابراز داشت: چنانچه بیان خدمات و دستاوردهای 40 ساله انقلاب از زبان مردم و یا با کمک ابزارهای مختلف هنری انجام شود اثربخش تر از اعلام آن از سوی مدیران اجرایی خواهد بود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: 23 کارگروه زیرمجموعه شورای سیاستگذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است و باید تقویمی از نشست های این کارگروه ها تهیه و به طور مستمر ارائه شود.
حجت الاسلام سید جواد خاضع اظهار داشت: این کارگروه ها اقدام به برگزاری برنامه های تبیینی و تشریحی در مورد خدمات و دستاوردهای انقلاب اسلامی تا قبل از ایام الله دهه فجر امسال کنند.
وی افزود: روزهای نزدیک به دهه فجر امسال نیز برنامه های تهییجی برای حضور گسترده قشرهای مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد در آیین های مربوط به 40 سالگی پیروزی انقلاب از سوی این کارگروه ها برگزار شود.
حجت الاسلام خاضع بیان کرد: تولید محتوا در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در مورد 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی و انعکاس رسانه ای عملکرد دستگاه های اجرایی استان در این زمینه مدنظر باشد.
7535/1662

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار