۲۰:۰۶
منبع: شبستان
دسته: استان ها
کد خبر: 20269664
گروگان 10 ساله در شیراز آزاد شد
گروگان 10 ساله در شیراز آزاد شد
فرمانده انتظامی استان فارس از شناسایی و دستگیری 3 آدم ربا و آزادی گروگان 10 ساله در کمتر از سه ساعت در شیراز، خبر داد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی فارس، سردار سرتیپ دوم احمدعلی گودرزی گفت: ساعت 7:45 صبح امروز چهارشنبه 23 آبان مأموران انتظامي فارس از وقوع يك فقره آدم ربايي در بلوار بعثت شهر شيراز مطلع شدند.

 

فرمانده انتظامی فارس ادامه داد: با حضور مأموران انتظامي و آغاز تحقيقات مشخص شد سه سرنشين يك دستگاه پژو 405 با متوقف كردن يك دستگاه خودرو پرايد (سرويس مدرسه) پسر بچه 10 ساله‌ای را از بين دانش آموزان آن سرويس ربوده و از محل متواري شده‌اند.

 

فرمانده انتظامي استان فارس خاطرنشان كرد: با توجه به اهميت موضوع، مراتب به صورت ويژه در دستور كار قرار گرفته و طرح مهار در سراسر استان فارس به اجرا گذاشته شد.

 

گودرزي با بیان اینکه در اين عمليات از گشت هوايي براي شناسايي و دستگيري آدم ربايان استفاده شد، افزود: با تلاش مأموران انتظامي خودرو پژو 405 در يكي از ايست و بازرسي هاي شهرستان ني ريز متوقف و هر سه آدم ربا دستگير شدند.

 

اين مقام ارشد انتظامي در استان فارس با بيان اينكه پسر بچه 10 ساله با هوشياري و سرعت عمل پليس در سلامت كامل به آغوش خانواده خود بازگردانده شد، گفت: هر گونه اقدام مخلان نظم و امنيت عمومي در جامعه با سرعت عمل و برخورد شديد پليس مواجه خواهد شد و مأموران جان بر كف انتظامي استان فارس اجازه عرض اندام به اينگونه افراد را نخواهند داد.

 

گودرزی با بیان اینکه شخصا و با استفاده از بالگرد روند اجرای این عملیات را تحت نظر داشته است، گفت: تحقيقات تكميلي پليس در رابطه با انگيزه آدم ربايان ادامه دارد.

پایان پیام/ 588
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار