۱۸:۳۴
منبع: ابنا
دسته:
کد خبر: 20286784
سرلشکر جعفری: اقتدار و هیمنه آمریکا در دنیا رو به زوال است
سرلشکر جعفری: اقتدار و هیمنه آمریکا در دنیا رو به زوال است
فرمانده کل سپاه گفت: اقتدار و هیمنه استکبار جهانی در دنیا رو به زوال است و به زودی نابودی محض و اتمام این قدرت شیطانی فرا خواهد رسید.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ فرمانده کل سپاه در اجلاسیه نهایی کنگره سه هزار شهید استان قزوین با بیان اینکه اقتدار و هیمنه آمریکا در دنیا رو به زوال است، گفت: امروز سکان دار انقلاب عظیم اسلامی نیز بر این موضوع تاکید کرده اند و تمامی کسانی که از نعمت ایمان، معنویت و اسلام ناب برخوردارند آن را درک می کنند.

سردار سرلشکر پاسدار «محمد علی جعفری» با بیان اینکه آمریکای امروز به مراتب ضعیف تر از چهار دهه قبل است، اظهار کرد: آمریکای چهار دهه قبل نتوانست هیچ غلطی بکند چه رسد به آمریکای امروز که رو به زوال است.

فرمانده کل سپاه در ادامه تصریح کرد: تاریخ 40 ساله انقلاب اسلامی پر از شکست های پی در پی آمریکا در برابر عزم ملی ایران و پیروزی خون شهیدان بر نظام سلطه است که می توان به نمونه های آن از قبیل حمله طبس، جنگ هشت ساله، ایجاد ناامنی های مختلف در کشور، ایجاد فتنه 88 ، تحریم های هسته ای، پیاده کردن نقشه جدید برای توسعه رژیم صهینویستی، جنگ افروزی در سوریه و عراق و... اشاره کرد.

سرلشکرجعفری خاطرنشان کرد : امروز کارشناسان و مقامات غربی و آمریکایی به شکست در برابر ایران اشاره کرده اند به عنوان مثال یکی از کارشناسان و تحلیگران سیاسی گفته بود آمریکا سه بر صفر از ایران درانتخابات اخیر عراق شکست خورد.

وی افزود: این شکست های پی در پی نشان دهنده سابقه چهل ساله انقلاب اسلامی و رشادت ها و جانفشانی های مبارزان و مجاهدان انقلاب اسلامی است که مقامات آمریکایی و کارشناس های غربی نیز به آنها اذعان دارند.

فرمانده کل سپاه یادآور شد: بسیاری از این مقامات دفاعی و نظامی اعلام می کنند که ما در مقابل سرعت تحولات منطقه و تهدیدات دچار سردرگمی و آشفتگی شده ایم و قطعا ایران با تهدید و تحریم های اقتصادی منفعل نمی شود.

سرلشکر جعفری در ادامه اظهار کرد: این مقامات می گویند احتمال دارد فشارها و تهدیدهای دیگر قبلی ما برخلاف انتظارات نتیجه عکس دهد، ضمن آنکه ما اوضاع آشفته ای در داخل آمریکا داریم.

وی افزود: اینها مجموعه اظهارات مقامات غربی و آمریکایی است و چگونه است که برخی در داخل هنوز ابهام داشته و از کوتاه آمدن در برابر غرب و آمریکا صحبت می کنند.

سرلشکر جعفری گفت: دلیل این گونه اظهارات به فرموده مقام معظم رهبری درک نکردن و نشنیدن پیام شهیدان است که اگر گوش شنوایی داشتیم دیگر گرایش به کفر والحاد وجود نداشت و مشکلات کشور برطرف می شد.

وی با طرح این سوال که این مبارزه و جهاد تا چه زمانی باید ادامه یابد، افزود: به فرموده امام راحل به یقین آمریکا، صهیونیست جهانی و دیگر ایادی به ظاهر مسلمان آنها مرزی جز عدول از همه هویت ها، ارزش های معنوی و الهی های برای ما نمی شناسند و ما چه بخواهیم و چه نخواهیم صهیونیست ها در تعقیب ما خواهند بود تا شرافت دینی و الهی ما را خدشه دار کنند.

فرمانده کل سپاه در پایان تصریح کرد: آمریکا رژیمی است که براساس نظام سرمایه داری، تبعیض نژادی و خوی استبکاری شکل گرفته و تا زمانی که این روحیه و صفات در آنها وجود داشته باشد دشمنی ما با آنها ادامه خواهد داشت.

............................
پایان پیام/ 167


مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار