۱۵:۳۶
دسته: ورزشی
کد خبر: 20395493
نساجی و نفت سلیمان جریمه شدند/ محرومیت بازیکنان فولاد و صنعت نفت
نساجی و نفت سلیمان جریمه شدند/ محرومیت بازیکنان فولاد و صنعت نفت
طبق آخرین تصمیمات کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، تیم‌های نفت مسجد سلیمان و نساجی جریمه و یک بازیکن از فولاد و صنعت نفت محروم شدند.
به اشتراک بگذارید:
 
نساجی و نفت سلیمان جریمه شدند/ محرومیت بازیکنان فولاد و صنعت نفت

به گزارش جوان آنلاین و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار تیم های فوتبال نساجی مازندران و ماشین سازی تبریز برگزار و از سوی تماشاگران تیم نساجی تخلفاتی مبنی بر استفاده از شعارهای موهن و پرتاب اشیا توسط آنان رخ داد. این تیم به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و پدیده مشهد برگزار و از سوی تماشاگران این تیم تخلفاتی مبنی بر شعارهای موهن و پرتاب اشیا توسط آنان  و همچنین سوء رفتار تیمی رخ داد.  این تیم به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ضمنا در خصوص استفاده تماشاگران منتسب باشگاه نفت مسجد سلیمان در استفاده از وسایل صوتی غیر متعارف نیز هستند، مستند بر بند ۶ ماده ۸۶ انضباطی کمیته به اخطار و تذکر این باشگاه جهت جلوگیری از تکرار موضوع اتخاذ تصمیم می نماید.

مسابقه تیم های صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان برگزار و از سوی حسین بغلانی، بازیکن تیم صنعت نفت آبادان تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور مسابقه که منجر به اخراج وی شد، این بازیکن به یک جلسه محرومیت و ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

فرزاد جعفری، بازیکن تیم فولاد خوزستان به دلیل اهانت به داور پس از اخراج زمین، به یک جلسه  از همراهی تیم خود محروم شد. وی باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

کلیه آرای فوق قطعی است.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار