۲۲:۳۳
منبع: ایرنا
دسته: اجتماعی
کد خبر: 20429442
رویداد استارت آپ ویکند در شیروان برگزار شد
رویداد استارت آپ ویکند در شیروان برگزار شد
بجنورد- ایرنا- یک رویداد استارت آپ ویکند در حوزه کسب و کار و کارآفرینی، عصر چهارشنبه در دانشگاه آزاد اسلامی، واحد شیروان برگزار شد.
به اشتراک بگذارید:

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیروان به خبرنگار ایرنا گفت: در این رویداد سه روزه، که با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی و حمایت از جوانان آینده ساز برپا شده 90 نفر در قالب 10 تیم از شهرستان های مختلف استان شرکت دارند.
ابوالفضل فرهادی اظهار داشت: هدف تقویت اکوسیستم کارآفرینی از طریق آموزش علمی و عملی است تا جوانان با شور و اشتیاق و اعتماد به نفس بیشتر، وارد فعالیت‌های کارآفرینی شده و مطابق با اصول علمی کسب و کار خود را راه اندازی کنند.
وی گفت: در این رویداد شرکت کنندگان 54 ساعت ایده های نوآورانه خود را برای آغاز یک کسب و کار جدید مطرح می کنند که با رای شرکت کنندگان، بهترین ایده ها انتخاب شده و تیم های مربوطه، توسط صاحبان ایده منتخب، از بین بقیه شرکت کنندگان تشکیل می شوند.
فرهادی افزود: در این مرکز رشد هم پتانسیل های استان شناسایی می شود و هم ایده های نوین دانشجویان را شناسایی و حمایت می کنیم تا تبدیل به هسته ها و واحدهای فناور شوند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیروان گفت: رویداد استارتاپ ویکند توسط باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان حمایت مالی و معنوی می شود و بیمه صندوق کارآفرینی تسهیلات مالی ویژه برای ایده ‌های برتر آن ارائه می کند.
هم اکنون 2 هزار و 300 دانشجو در 85 رشته محل در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد اسلامی شیروان تحصیل می کنند.
7186/5132

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار