۱۷:۳۰
منبع: تسنیم
دسته: اقتصادی
کد خبر: 21469634
پیشنهاد 3 هزار و 400 میلیارد تومان اعتبار برای طرح سامانه‌های نوین آبیاری در سال 98
پیشنهاد 3 هزار و 400 میلیارد تومان اعتبار برای طرح سامانه‌های نوین آبیاری در سال 98
معاون وزیر کشاورزی گفت: برای اجرای سامانه‌های نوین آبیاری در سال آینده وزیر جهاد کشاورزی اختصاص 2 هزار و 400 میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی و هزار میلیارد تومان نیز در بودجه سال 98 پیشنهاد داده است.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، علیمراد اکبری معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی امروز در مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی نهاده ها و سیستم های نوین آبیاری اظهار کرد: برای سال 98 تخصیص 300 میلیون دلار اعتبار از محل صندوق توسعه ملی برای توسعه سامانه های نوین آبیاری پیشنهاد شده است.

وی افزود: این رقم که توسط وزیر جهاد کشاورزی پیشنهاد شده است که معادل دو هزار و 400 میلیارد تومان بر مبنای ارز نیمایی است.

معاون وزیر کشاورزی ادامه داد: ظرف سه سال اخیر یک میلیارد و 500 میلیون دلار اعتبار از محل صندوق توسعه ملی برای اجرای طرح سامانه های نوین آبیاری در اختیار بخش کشاورزی قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: علاوه بر تخصیص اعتبار از محل صندوق توسعه ملی، مبلغ یک هزار میلیارد تومان نیز در لایحه بودجه سال آینده برای اجرای سامانه های نوین آبیاری در اراضی کشاورزی، پیشنهاد شده است.

انتهای پیام /

 

R1342/P/S7,83/CT11
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: جماران
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۰۸:۲۱
منبع: ایرنا
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۰۸:۱۹
منبع: فارس
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۰۱:۳۱
منبع: فارس
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۰۰:۱۲
منبع: روزنامه ایران
۱۳۹۷/۱۰/۲۱ ۲۲:۰۴
منبع: صدا و سیما
۱۳۹۷/۱۰/۲۱ ۱۲:۲۰

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار