۰۹:۳۰
دسته: فرهنگی
کد خبر: 22148228
حاشیه‌های جالب و دیدنی راهپیمایی 22 بهمن 97 +فیلم و تصاویر
حاشیه‌های جالب و دیدنی راهپیمایی 22 بهمن 97 +فیلم و تصاویر
در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران فیلم‌ها و تصاویر دیدنی از حاشیه‌های جالب راهپیمایی 22 بهمن 97 تهران را مشاهده می‌کنید.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، بیست و دوم بهمن هر سال یادآور ایثار و فداکاری و پایمردی مردمی صبور، فداکار، رزمنده و جهادگری است که با اراده‌ای مصمم و با رهبری هوشمندانه و خردمندانۀ رهبری آگاه و شجاع، سرنگونی رژیم ستمشاهی و وابسته به بیگانه و استقرار نظام مردمی جمهوری اسلامی را رقم زدند.

فرزندان این سرزمین چهل سال با پایمردی بی‌نظیر با همه توطئه‌های جهانی در رقم زدن بزرگترین رویداد‌های سیاسی و نظامی همچون ترور رهبران تا کودتای نظامی و حمله مستقیم نیرو‌های آمریکایی را تحمل و مدیریت کردند و در حالی چهل سالگی نظام اسلامی را جشن می‌گیرند که به ملتی سرآمد در جهان از نگاه مقاومت همه‌جانبه در همه زمینه‌های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی مبدل شده‌اند.

حضور آگاهانه در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ پیام‌های متفاوتی دارد؛ از سویی اعلام جهانی پایبندی به نظام اسلامی و حمایت همه جانبه از آن در شرایط دشوار و تحمل و قبول همه سختی‌ها و از سوی دیگر اراده مصمم برای سازندگی کشور و خدمت به مردم است.

در ادامه ویدئو و تصاویر دیدنی از حاشیه های جالب راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ را مشاهده می‌کنید.

حاشیه های جالب راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ تهران+فیلم و تصاویر

حاشیه ای از جشن تولد چهل سالگی از زبان خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان: در هیاهوی پرشور جشن انقلاب جانباز شیمیایی با کپسول اکسیژن و تعدادی اسپری آسم رنگارنگ در کیفش را دیدم که به راهپیمایی ۲۲ بهمن آمده بود، خواستم با او مصاحبه کنم که ماسک خود را برداشت و به زحمت بسیار و با صدایی خسته گفت: ببخشید؛ جانباز شیمیایی هستم و نمی‌توانم مصاحبه کنم.

حاشیه های جالب راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ تهران+فیلم و تصاویر

راننده می‌گفت به عشق این ملت، جوان‌ها و ایران ماشینش را به این شکل در آورده.

«وطنم ای شکوه پابرجا....» نمایی از جایگاه سخنرانی رئیس جمهور در جشن چهل سالگی انقلاب و تلاش اصحاب رسانه در کنار آمادگی گروه سرود دژبانان ارتش

انتهای پیام/

تصاویر و فیلم های راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار