۱۳:۱۵
منبع: ایرنا
دسته: سیاسی
کد خبر: 22154556
گسترش همکاری‌های تهران و توکیو ضروری است
گسترش همکاری‌های تهران و توکیو ضروری است
تهران- ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت گسترش همکاری‌های ایران و ژاپن گفت: تهران و توکیو در بخش‌های مختلف همکاری‌های مثبتی داشته‌اند.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش ایرنا از خانه ملت، علی لاریجانی امروز- دوشنبه- پیش از عزیمت به کشور ژاپن در پاویون فرودگاه مهرآباد در جمع خبرنگاران، با اشاره به حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، اظهار داشت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی امروز بیش از هر اقدام دیگری، به یاوه گویی آمریکایی‌ها پاسخ داده است.
وی با اشاره به اهمیت گسترش روابط ایران و ژاپن افزود: سفر به این کشور برای توسعه همکاری های دوجانبه میان ایران و توکیو صورت می‌گیرد و قطعا باید تعاملات و روابط اقتصادی بین دو کشور افزایش یابد.
لاریجانی با اشاره به همکاری های ایران و ژاپن در بخش های مختلف بیان کرد: در گذشته نیز خوشبختانه در بخش های مختلف ایران و ژاپن همکاری های قابل قبولی داشتند و این سفر می تواند در گسترش روابط تاثیرگذار باشد.
رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ایران و ژاپن در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف از جمله حوزه اقتصادی همکاری های خوبی را دنبال کرده اند و تقویت و گسترش روابط با ژاپن برای ما بسیار مهم و حائز اهمیت است.
سیام*3061*1535

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار