۱۳:۱۰
منبع: دانشجو
دسته: فرهنگی
کد خبر: 22175594
90 هزار نفر برای عتبات نوروزی ثبت‌نام کردند/ آغاز اعزام‌ها از 24 اسفند
90 هزار نفر برای عتبات نوروزی ثبت‌نام کردند/ آغاز اعزام‌ها از 24 اسفند
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، مرتضی آقایی اظهار داشت: متقاضیان زیارت عتبات عالیات عراق تا روز 22 بهمن ماه فرصت پیش ثبت نام را داشتند که این مهلت روز گذشته به پایان رسیده است. وی با اشاره به اینکه اعزام متقاضیان از 24 اسفندماه آغاز و تا 8 اردیبهشت ماه به طول می‌انجامد، گفت: 90 هزار نفر در این دوره پیش ثبت نام را انجام داده‌اند و روز شنبه 27 بهمن نتایج قرعه کشی و اولویت‌ها مشخص می‌شوند و بعد از آن به متقاضیان اعلام می‌شود که بر اساس اولویت‌ها در روزی که اعلام می‌شود ثبت نام اصلی را انجام دهند. مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت تاکید کرد: تمامی 90 هزار نفر را در قرعه کشی شرکت می‌دهیم و اولویت‌هایی که پایین‌تر هستند نسبت به بقیه ارجحیت دارند. وی افزود: ظرفیت اعزام نوروزی 60 هزار نفر است، اما ما برای بعد از نوروز و مناسبت‌های ماه‌های رجب و شعبان نیز پیش ثبت نام را انجام داده‌ایم و متقاضیان می‌توانند در این ایام نیز سفر زیارتی خود را داشته باشند. آقایی گفت: در مرحله اول بازده در اختیار افرادی است که پیش ثبت نام را انجام داده‌اند و بعد از 4 یا 5 روز از زمان اعلام شده برای ثبت نام اصلی، ظرفیت را باز می‌گذاریم برای افرادی که پیش ثبت نام را انجام نداده‌اند و می‌توانند طی چند روز برای سفر عتبات ثبت نام کنند. وی در مورد مشخص شدن قیمت نهایی سفرهای زمینی و هوایی نوروزی عتبات نیز گفت: هنوز قیمت نهایی مشخص نشده است و در جلسه‌ای که امروز برگزار می‌شود احتمالا به قیمت نهایی برسیم.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، مرتضی آقایی اظهار داشت: متقاضیان زیارت عتبات عالیات عراق تا روز ۲۲ بهمن ماه فرصت پیش ثبت نام را داشتند که این مهلت روز گذشته به پایان رسیده است.

وی با اشاره به اینکه اعزام متقاضیان از ۲۴ اسفندماه آغاز و تا ۸ اردیبهشت ماه به طول می‌انجامد، گفت: ۹۰ هزار نفر در این دوره پیش ثبت نام را انجام داده اند و روز شنبه ۲۷ بهمن نتایج قرعه کشی و اولویت‌ها مشخص می‌شوند و بعد از آن به متقاضیان اعلام می‌شود که بر اساس اولویت‌ها در روزی که اعلام می‌شود ثبت نام اصلی را انجام دهند.

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت تاکید کرد: تمامی ۹۰ هزار نفر را در قرعه کشی شرکت می‌دهیم و اولویت‌هایی که پایین‌تر هستند نسبت به بقیه ارجحیت دارند.

وی افزود: ظرفیت اعزام نوروزی ۶۰ هزار نفر است، اما ما برای بعد از نوروز و مناسبت‌های ماه‌های رجب و شعبان نیز پیش ثبت نام را انجام داده ایم و متقاضیان می‌توانند در این ایام نیز سفر زیارتی خود را داشته باشند.

آقایی گفت: در مرحله اول بازده در اختیار افرادی است که پیش ثبت نام را انجام داده اند و بعد از ۴ یا ۵ روز از زمان اعلام شده برای ثبت نام اصلی، ظرفیت را باز می‌گذاریم برای افرادی که پیش ثبت نام را انجام نداده اند و می‌توانند طی چند روز برای سفر عتبات ثبت نام کنند.

وی در مورد مشخص شدن قیمت نهایی سفر‌های زمینی و هوایی نوروزی عتبات نیز گفت: هنوز قیمت نهایی مشخص نشده است و در جلسه‌ای که امروز برگزار می‌شود احتمالا به قیمت نهایی برسیم.
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: ایکنا
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۹:۴۰
منبع: صدا و سیما
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۷:۳۰
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۴:۵۵
منبع: ایکنا
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۳:۱۶
منبع: ایکنا
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۳:۰۱
منبع: ایرنا
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۲:۴۰

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار